LV RU

Alfa - Kaklarota

Nodevām garantijas remontā kaklarotu kuru laipni pienjēma tirdzniecības centrā ALFA tad prasmīgs meistars to izjauca un paziņoja ka nevar sataisīt lūdzu nekad nevienu neiepirkties šai veikālā jo tur strādā tikai mafija.

M

Комментарии (5)

M martins 16.04.2009

mirstiet lēni un sāpīgi

Mamma 16.04.2009

Shitais labi skan.

M martins 16.04.2009

domāju ka šīs firmeles vadītājam steidzīgi jāiebāž ānusā gludeklis jo citādi tas nav paciešams

M martins 16.04.2009

Kaklarotai bij izkrituši 2 vismazākie akmenīši baidoties ka tā varētu izirt nodevām to garantijas remontā! tā tika prasmīga meistara rokās izjaukta un mums paziņots ka sataisīt nevar tad pieprasīta tehn ekspertīze par kuru jāmaksā mums gribētos pieprasiīt lai steidzami mirst visi šo afēru ierosinātāji `viņu vecāki un bērni

U Uģis riktigais 16.04.2009

Tas ir līdzīgi kā man gāja autoservisā, kur biju iedevis labot savu auto. Auto pacēla gaisā, noņēma riteņus visus četrus un visādi veči braukāja 2 dienas pa Rīgu un meklēja daļas mašīnai. Jau no paša sākuma neskaitāmas reizes jautaju, cik tas prieks man izmaksās, tad saņēmu vienu un to pašu atbildi-kad būs gatavs, tad pateiksim, jo varbūt vēl kas japērk klāt. Teicu-aptuvena cena, plus mīnus, lai varu sagatavot naudu?
Atbilde tā pati. Otrās dienas vakarā kopsumma sanāca 340 LS. Tad uzreiz sapratu, ka citur to visu varēja izdarīt lētāk. Nepatīkama ir tā apčakarēšanas sajūta.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы