www.sudzibas.lv Aldis Pokulis Aldis Pokulis/ Sabojāts īpašums, slikta remonta kvalitate

Aldis Pokulis - Aldis Pokulis/ Sabojāts īpašums, slikta remonta kvalitate

Labdien! Gribēju padalīties ar sava dzīvokļa remonta pieredzi. Ļoti laba paziņa man ieteica meistaru Aldi Pokuli. Esot ļoti profesionāls. Zinot to ka paziņai pašai ir liela pieredze būvniecības jautājumos uzticējos. Paši uz vietas nedzīvojam tāpēc tika sūtītas bildes un video watsappā.
Aprīlī atbraucām uz Latviju. Pirmajā dienā pēc mūsu ierašanās Aldis Pokulis flīzēja virtuvi. Jau tad mums likās aizdomīgi, jo līme bija izsmērēta pa visām flīzēm. Bet viņš teica ka varēso noņemt, viņš zina ko dara. Bišķi jau bija tāda nesaprašana, bet nolēmām ka viņš zina ko dara. Profesionālis.
Kad pieķērās vannas istabai, sapratām ka tomēr kaut kas nav kārtībā. Flīzes šķības greizas. Kontaktligzdās aizšpaktelētas tā ka pirkstu nevar ielikt.
Arī ar kanalizāciju kaut kas nebija kārtība. Dzīvoklī ik pa laikam smaka parādījās, podu noraujot duša pludoja.
Sapratu ka man šim profesionālajām meistaram jāatsaka un jāsauc cits meistars lai novērtē kas ir sadarīts.
Pat grūti aprakstīt kādi brīnumi tika atklāti. Hidroizolācijas dušai nav. Kanalizācija sataisīta tā ka viss poda saturs tek dušā. Mistisku iemeslu dēļ stāvvads izzāģēts un tur truba iebāzta. Tā ka viss no augšējā kaimiņa krājās uz tās iebāztās trubas. Vecajam reģipsim jauns pielīmēts klāt, bet jebkāda atbalsta. Un pēdējo šoku es dabūju kad virtuve siena nodrupa. Tāds lūk ir meistars Aldis Pokulis. Izrādās ka viņam ir arī firma riva būve.
Vēlāk arī atklāju ka neesmu vienīgā. Sūdzības.lv jau ir atsauksmes par šo mākslinieku ievietotas.
Tā kā draugu mīļie esiet uzmanīgi. Ja kādam šis cilvēks ir taisījis remontu paskatieties kārtīgi vai viss ir kārtīgi un vai pēc gadiem nebūs pārsteigums.

Bildes un video pievienoju ieskatam.

G

Комментарии (4)

G GL 30.05.2022

https://www.facebook.com/gunta.lazdina56/posts/pfbid0LSsnjPLMVjxLcA3Q4WSn4jSrDrT4F1gpnRTYq2UZcAMex3RvDt9tX4jmT3U5N1cpl?notif_id=1653901110112529¬if_t=video_processed&ref=notif

Te vairāk bildes un video

P Palīgs neskaidrajiem 30.05.2022

Kāpēc jums kontaktligzdās vajag pirkstu ielikt?

G GL 30.05.2022

Paldies par komentāru. Uzlaboja omu. Vajag jau vismaz tik daudz vietas lai rozetes ieliktu. :)

E Emma blumerga 25.06.2022

Izskatās nemaz grunti nav licis

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы