Aldis Gobzems "Katram Un Katrai" - Gļēvulis

Facebookā “Aldis Gobzems” lapā pajautāju: kāpēc jūs, tik tīrs cilvēks, nopirkāt reklāmu uz korrupcionēta “Rīgas satiksmes” autobusiem? Vēlāk, kad viņš savus aponentus nosaucis par ""aitām", jautāju, kas to ir atļāvis - mani bloķēja.
Tā ir visa sūdzība.
No cilvēkiem, kas viņiem ir tuvumā, (partijas biedriem) saņēmu atbildi, kā viņš ir ekspresīvs cilvēks, tāpēc, laikam un bloķēja... Gribēju balsot par viņu, bet divi posti un bans - izlēmja visu.
Gobzems ir klauns, kā Krievijā navaļnijs.

Комментарии (6)

B Bez_vārds 21.09.2022

Atradis ar par ko balsot. 😁😁😁 ne ar ko neatšķiries no paša gobzema. Kā var balsot par to kurš kā attiecās soc.tiklos pret tevi. tikpat labi, šis varēja dirsā lienot muldēt kā jūs gribētu un tādā veidā tupi zvejot balsis. Kamēr par iepriekšējiem viņa darbiem tu vispār nedomā, lai izvērtētu, vai par tādu vispār, ne tikai nav jēgas balsot, bet tādu vispār banot vajadzētu no amatiem, kur būtu jāuzņemas liela atbildība, t.i., par saviem lēmumiem un darbiem... prātiņ,nāc mājās...

K KM Trade 21.09.2022

Pilnīgi piekrītu. Pēc neērta jautājuma arī mani nobloķēja.
Klauns

Именно по этому я за него проголосую! Красавчик!

P Palīgs neskaidrajiem 22.09.2022

Nesapratu. Tieši kādēļ par viņu balsosi? No vienas palātas esiet?

P PatiesiibasMeka 22.09.2022

Kā jau visi plānprātiņi, tic mesijai

Да я чисто вас поприкалывать, смотрю абсолютно отсутсвует чувство иронии )))

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы