www.sudzibas.lv AG Jumti Darba nepabeigšana, solījumu neturēšana, melošana

Jumti AG - Darba nepabeigšana, solījumu neturēšana, melošana

Darbs netika izdarīts līdz galam - veica jumta demontāžu, bet montāžu tā arī neuzsāka un atstāja daļu apdzīvotas mājas bez jumta.
Mēneša garumā tika solīts, ka nāks rīt un turpinās iesāktos darbus, bet tā arī neuzsāka. Aizbildinās, ka ir vēl citi objekti, ka slikts laiks, ka nav Latvijā, ka salūzis busiņš utt. Lai gan pirms sāka darbu teica, ka pašlaik esot laiks un visu izdarīs nedēļas laikā. Par darba kvalitāti nevaru komentēt jo tā arī neredzēju kā strādā.
Aleksandrs Grigorjevs

S

Комментарии (1)

E Edvins Jostsons 21.04.2018

Lūk, šādi strādā Aleksandrs Grigorjevs, siltinājuma vati uz bēniņiem nobradāja ņemot nost veco šīferi un liekot latojumu ar pretkondensāta plēvi, līmeņojot jumtu, saplēsa pretkondensāta plēvi, kuru pats ieteica likt. Latojums tika uzlikts nepareizi, rezultātā puse jumta ir jāpārtaisa citai firmai. Izlabot vai kompensēt zaudējumus atteicās.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы