AG Jumti - Krāpšana

Pie pasūtījuma veikšanas menedžere nemācēja izstāstīt un ieteikt labāko variantu un materiālu. Kad runājām ar menedžeri viņa bija neadekvāta rupja un vūlgāra. Kad pasūtījums bija veikts, pie piegādes tika atsūtīti nepareizi izmēri un krāsa, un čeku man neviens neiedeva. Kad zvanīju uz to appisēju kantori man neviena necēla telefonu kad braucu klātienē runāt, melnmataina paveca sieviete bija vūlgāri apģērbta un apdzērusies, runāja ar mani rupji un izaicinoši.

02.02.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

L

Комментарии (2)

T taisnibascinitajs3 02.02.2023

Cik reizes liksi vienu un to pašu? Nevienu neinteresē.
Vai ir līgums par pasūtījumu ar visām summām un kvītis par to cik esat samaksājusi? Ja nav, tad pati vainīga, skopais maksā divreiz. Ja ir, tad uz PTAC un policiju, sudzibas.lv moderatori nerisinās Jūsu vietā neko.

Good Intentions 02.02.2023

Katru dienu rakstīsi vienu un to pašu sūdzību?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы