www.sudzibas.lv Aero.lv Krāpšana, serviss ir, vienkarsi drausmigs attieksme ka pret meslu

Aero.lv - Krāpšana, serviss ir, vienkarsi drausmigs attieksme ka pret meslu

Veicot maksājumu, automatiskais maksājums nedarbojas paradas forma internet bankai. Aizpildot un veicot maksājumu, kurs paradas ka izpildits vini naudu mistiski nesanem. Vairakas stundas apgalvos ka maksājumu nav sanemusi, aizsutot maksajuma kopiju sak apgalvot ka nesot redzami maksājuma nr utt lai gan viss ir maksajuma uzdevuma kopija noradits.
Pēc drausmīgi ilgas kasisanas un bankas iesaistes pekšni maksājums uzrodas.
Sanem beidzot bileti, meginot registreties reisam registracija tiek atteikta. Sakot meklet kas par iemeslu peksni paradas ka bilete iegadata uz reisu menesi velak. Un prasot kapec ta jo bilete tika pirkta uz isto damu rupji atcirtis kadu bileti izvelejaties tadu sanemat ko vel no mums gribat!
Un nekada pretimnaksana vai kas tamlidzigs momenta tiek aizmirsts. Nekadas naudas atgriesanas reisa mainas vai kas tmkl netiek piedavats. Un viss ko saka ir pats vainigs.
Vinu del pazaude naudu par itka nopirktu isto bileti. Gan otru bileti kas bija galapunkta uz nakamo reisu plus vel perc jaunas biletes par krietni augstakam cenam. Nekad neperciet saja kompanija biletes. Sanemsiet nepareizas biletes un atieksmi ka pret meslu.

Комментарии (5)

A arturs.barscevskis 05.06.2018

Līdzīga situācija , pilnīgi uz visu vienalga, atbilde pasūtiet citas biļetes par savu naudu, kāda jēga maksāt par servisu ja nekāda servisa nav nekādu atbildību uz sevis neuzņēmas, ne par ko neatbild, naudas iekasēšanas kantoris, neiesaku!

A absurds_absurds 22.09.2018

pievienojos ,arī man ir negatīva pieredze ar šo kompāniju! Pilnīga bezatbildība!

I Ilze44 29.05.2020

Nuja, man tas pats. Krāpnieku kantoris.

S Stefānija Dzene 02.12.2020

Pirku biļeti caur aero.lv, pandēmijas dēļ, man atcēla reisu, naudu atpakaļ nesaņēmu kaut gan Air Baltic bija nosūtījis 5 mēnešu atpakaļ.

S Stefānija Dzene 02.12.2020

Šodien, bija ar mani sazinājušies un lieta tika nokārtota! Paldies! Serviss bija laipns un pretīm nākošs!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы