Advokāts Mihails Šadurs - Slikts serviss

Neapstrīdams advokāts Mihails Šadurs. Ņem naudas, nesniedzot kvītis. Nereaģē uz jūsu problēmām juridiski, tikai emocionāli. Dot nekompetentus padomus. Jūsu argumenti būs pret jums. Es saprotu, ja cilvēks nevar palīdzēt, viņš par to atklāti runa. Bet ja viņš ņem naudu un Sola.. Tad kāpēc vēlāk tas, ko jūs runājat ar viņu pagriežas ne jūsu labā? Tad kas ir par aizstāvību tiesā? ..

L

Комментарии (4)

A Andrej2278 29.07.2021

Loti slikts advokats neiepazistas ar lietas materialiem sola palidzes ,un beigas pasaka ka neko nevar izdarit,un vel kas vins beigas ir par citiem nevis tevi naudu sanem un pazud

M Mihails Šadurs 29.07.2021

Sniegta atsauksme neatbilst patiesībai.
Advokātam nav pienākumu iepazīties ar jebkādiem dokumentiem, kamēr ar klientu nav noslēgta vienošanas par juridisko palīdzību sniegšanu un nav saņemta apmaksa par darbu.
Advokāts, sākuma, var uzklausīt klientu mutiski un no stāstīta, var arī sniegt atbilde, atrunājot, ka, atbilde sniegta izejot no saņemtas informācijas. Bieži pietiek ar sniegto pirmatnējo informāciju, lai sniegtu sākotnējo atbildē.
Vel vairāk, nekādu apsolījumu, pirms netiktu noslēgta vienošanas un saņemta apmaksa, netikta dota.

R robotox1 03.08.2021

Адвокаты-жулики: как обманывают с юридическими услугами

M Mihails Šadurs 04.08.2021

Информация не соответствует действительности . С клиентом заключено соглашение и проделана работа . Клиент , отказался оплачивать за проделанную работу .

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы