LV RU

ACDC Elektro - Krāpnieks

Šī uzņēmuma īpašnieks. Parādā vairākiem uzņēmumiem. Sagrābās naudu, uztaisa maksātnespēju un taisa vaļā jaunu uzņēmumu. Tā pat arī darbiniekiem algas neizmaksā, atrunājās ar problēmām bankā, bet pats tikmēr tērē naudu un neslikti dzīvo. Citiem uzņēmumiem ieteiktu uzmanīties pirms veikt kādu sadarbību ar šo uzņēmēju. Un darbiniekiem neieteiktu ielaisties darba saistībās.

A

Комментарии (1)

Работяга 04.02.2018

Jebkuram darbadevejam ir vel 300 uznemumi.. ieejiet interneta lursofta, katram darbadevejam arprats cik ir uznemumu.. man pasam ir vid raxtits firma tada un tada ieeju kursofta, raxtits - piena un konfektes razosana ( neesmu stradajis kadas konfektes razosana) skatos apaksa ir rakstits - asfalta un celmalas liksana...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы