www.sudzibas.lv 94. vidusskola Skolotājas nekaunīga apmelošana

94. vidusskola - Skolotājas nekaunīga apmelošana

Mūsu klases skolotāja M.Beņķīte tika netaisnīgi un bezkaunīgi apmelota .Viena no mūsu klases meitenēm Viktorija 2. ned. garumā neapmeklēja skolu,par ko viņas māte nemaz nav zinājusi. Kad skolotāja par to aizrādīja,meitenei un viņas mātei tas nepatika, un Viktorijas māte sāka rakstīt nepamatota rakstura sūdzības par skolotāju e-klasē, cālis.lv, skolas direktoram. Mūsu skolotāja ir ļoti jauka un sirsnīga!!! Viņa ir zinoša,atbildīga ar bagātu darba pieredzi! Visvairāk mūsu klases vecākus uztrauc tas,ka skolas DIREKTORS V.Komarovs ir noticējis šiem bezkaunīgiem meliem, kaut arī pazīst skolotāju ilgus gadus! Nav saprotama arī sociāla pedagoga L. Zamotkinas bezdarbība, kāpēc viņa 2. ned. garumā nepildīja savus pienākumus? Ir zināms, ka Viktorijas māte ir viņas paziņa, tātad sociālo pedagogu paziņu bērniem drīkst neapmeklēt skolu?Skolas direktors sāk rīkot nepamatota rakstura pārbaudes skolotājai, kura, atšķirībā no soc. pedagoga, apzinīgi pilda savus pienākumus! Mūsu klases vecāki ir sašutuši par tādu attieksmi un morālu vardarbību pret skolotāju M.Beņķīti!!!!!

L

Комментарии (1)

I Ingas Vietā Iveta 19.09.2017
Iveta Grūba

Iveta Grūba ir ļoti slikta skolotāja lāmajas, kliedziet uz bērniem sit un apsauka direktoram vienalga cik vecāki rakstīja sūdzības un nekas

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы