LV RU
www.sudzibas.lv 4fstore.lv Slikts serviss

4fstore.lv - Slikts serviss

Sveiki!

Pasutiju sandales tētim no 4fstore preci. Prece tika atsutīta, bet ar izmēriem galīgi garām, raktstīts 40, bet kāja grimst tājās sandales. Man 42 un man tas sandales bija normāli.

Bet nekas, gribēju apmainīt uz mazāko izmēru, nosūtīju epastu, saņēmu auto atbildi un gaidu, kad kāds ar mani sazināsies, pagāja vairākas dienas un nekā. Aizsūtīju otro epastu, arī nekā.. Trešo, ceturto un piekto...

Tad atradu numuru, kontaktu sadaļā, bet zvanot Saka, ka tāds numurs neeksistē...

Neesmu ar tam sandelem nekur ticis līdz šīm momentam..

Nevienam neiesaku pasūtīt no 4fstore.lv...

S

Комментарии (2)

Daekadae 20.01.2021

Dīvaini ka mājaslapā nav iespēja "atgriezt preci" un saņemt atpakaļ pilnu summu, kā, piemēram internetveikalā "wish" (rekomendēju, bet jāpagaida uz piegādi). Parasti tāda opcija ļoti noder un var pasūtīt cita izmēra čības. Jāpilnveido mājaslapa laikam... ajaj

I Inna22 22.01.2021

Sveiki!
Man līdzīga pieredze ar 4f internetveikalu. 4fstore – ļoti slikts serviss.
8/01/2021 pasūtīju divdaļīgo sporta tērpa komplektu. 15/01/2021 saņēmu paku. Kurjerpiegadātāja DPD iesaiņojums bija kārtībā. Bet atverot pasūtījumu.. Paka bija saplēsta un daļa no komplekta izņemta. Acīmredzot noliktavā, komplektējot, kāds ir izņēmis daļu no mana pirkuma.
Visu aprakstīju, sabildēju, aizsūtīju epastu. Atbildes nav. Sazvanīt gandrīz nav iespējams. Saka, ka numurs neeksistē, vai atbild kaut ko poliski. Vai gaidiet uz līnijas. Un tad ar kaut kādu 25.reizi izdevas tomēr sazvanīt.
Noformēju atteikumu. Jau nedēļu gaidu kurjeru, kurš bija pieteikts pakas saņemšanai. Šodien saņēmu automātisko epastu, ka mana adrese neeksistē. Nopietni?
Kad formēju attekumu, noformēju arī jaunu pasūtījumu. Jo prece man ir tiešām vajadzīga..
Bet jau 4 dienas mans jaunais pasūtījums netiek apstradāts un netiek komplektēts.
Uzrakstīju vairākus epastus, atbildes nav. Telefonu neceļ.
Kaut kāds murgs ar to 4fstore veikalu..

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы