4 Room lampu veikals - Slikts serviss

Veikalā 4room, Spicē pasūtījām griestu lampu, ļoti laipna un zinoša pārdevēja visu izstāstīja, ieteica piemērotāko. Noformējām pasūtījumu, samaksājām un pārdevēja teica, ka izgatavošana varētu aizņemt līdz 3 nedēļām, ka zvanīs mums, kad lampa būs gatava. Diemžēl, pēc 3 nedēļām no veikala zvanu tā arī nesaņēmām. Ceturtās nedēļas vidū zvanījām un interesējāmies paši, jā, jā, mums atbild, laikam lampa ir, rīt jums atzvanīsim. Protams, neatzvanīja. Pēc pāris dienām zvanam atkal, protams, lampa gatava. Kāpēc nepiezvanījāt, neinformējāt? Atbilde - jo darbiniece, kas noformēja jūsu pasūtījumu ir atvaļinājumā...
Šī arī ir atbilde uz jautājumu, kāpēc Latvijā uzņēmējiem iet tik grūti, nabadziņiem. Jo tādā veikalā, uz kura servisu nevar paļauties, mēs otrreiz neiesim un arī saviem draugiem es šo veikalu nerekomendēšu. Laikam vienu lampu pārdod, un mazs poļu vai igauņu ciemats ir mēnesi paēdis. Jo Latvijā šīs smukās un dārgās lampas neražo.

Vēl jāpiebilst, ka veikala mājaslapa vispār ir kaut kāds pārpratums, tik pat labi viņa varētu arī nebūt.

Z

Комментарии (10)

J John Zoidberg 06.09.2017

Абсолютно идентичная история. Обещали выполнить заказ за 3 недели, прошло 5, заказ всё еще не выполнен. Менеджеры не перезванивают. Отвратительно!

M Matilda 18.02.2018

И у меня то же самое .Скоро будет 2 месяца .Жду ,звоню.Сами не перезванивают.Непонятно ,что делать.Искать в другом магазине,Вчера звонила ,мне сказали завтра все узнают и перезвонят.Никто ,конечно ,не позвонил...

D Dizainere 23.02.2018

Pilnīgi piekrītu! Tur darbiniekiem jālūdzās, lai kāds strādātu! Es no dizaineres viedokļa- piedāvājumu lampām gaidu jau vairāk kā 6 mēnešus... Visu laiku viņiem jāzvana vai jāraksta, it kā es būtu parādā kaut ko!

M Matilda 25.02.2018

На этой неделе у меня круглая дата . УРА ! 2 месяца прошло с того счастливого момента .когда я зашла в этот "удивительный " ларек и заказала плафоны .Обещали позвонить( в десятый раз ) 23.02.18. АЛЕеееее...Люди , обходите стороной ...

Z Ziedputeksnis 12.03.2018

pilnībā pievienojos visiem komentāriem! Es arī pasūtīto lampu tā arī nesagaidīju! No darbinieku puses tik tukši solījumi..

L Linda 12.05.2018

Mums sola jau 9 nedēļas dīvānu, naudu arī neatgriež- mēģinot savākt summu. Absurds kaut kāds. Briesmīgs uzņēmums un briesmīgs vadītājs- Valters Darbinieks. Nekad, nekad, nekad neko neņemiet no šī uzņēmuma! Ticiet man- nožēlosiet!

D Dizainere 12.05.2018

Jā, arī man bija pieredze ar Valteru Darbinieku! Neko labu nevaru pateikt...

V Vitalijjurmala 13.05.2019

Извиняюсь плохо говарю матом), заказал в сентябре, прислали не те W, возвратил, ждал др. Товар. Пришел бракованый(сказали по тел), получил возврат денег в МАЕ, бл.. В Мае!.. Поопладируем добропорядышному персоналу играли как в театре, но по факту ничего не делали... Зае.. За все Со своими перезвонами и натянутыми западными улыбками!

S Sandis Gafe 06.04.2021

Trīs nedēlu gaidīšana jau pārvērtusies trīs mēnešos. Tā vien liekas, ka iebūvējamo gaismekļu piegāde ir pārvērtusies neiespējamā misijā. Uz zvaniem atbild laipni un protams ka sola noskaidrot un atzvanīt. Tikai atzvanīšana nepienāk un profesionālā pārdevēju komanda neatlaidīgi pilda savu misiju. Ja jums rūp savi nervi un nauda, tan apejiet ar līkumu šo "4 ROOM " veikalu , kurš atrodas t.c. Spice Home.

I IndraGrīnvalde 19.05.2024

18.decembrī pasūtīju lustru un arī samaksāju. Tā kā tuvojās Ziemassvētki, tad teica, ka pasūtījums būs janvāra beigās. Protams, ka nebija. Tā sekoja solījumi no nedēļas uz nedēļu un arī tikai tad, kad pati zvanīju un interesējos. Iemesls - nav noliktavā, vēl neražo, tad saiņo utt. Jau pagājuši 5 mēneši un tikai sola, ka tūlīt, tūlīt būs. Kā viņiem nav kauna! Un vadītājas vai īpašnieka telefonu atsakās dot. Rīt zvanīšu atkal un redzēs, ko solīs! Nekad vairs neko tur nepirkšu!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы