www.sudzibas.lv Zelta Zivtiņa Naudas novilkšana

Zelta Zivtiņa - Naudas novilkšana

Labdien, gribu sūdzēties par zelta zivtiņas praksi, novilkt mistiskā veidā no telefona naudu. Katru mēnesi pagarinu zz visi abonementu par 6,49 eur. Bet lai to darītu, man vajag papildināt par to pašu summu kredītu telefonam. Protams, līdz noteiktajam datumam šie novelk pa santīmiem nost mistiskā veidā kredītu un konkrētajā abonementa pagarināšanas dienā vairs nepietiek ieliktais kredīts, lai samaksātu par abonementu. Kāpēc tiek zagts kredīts? Abonements nav beidzies lai par katru minūti būtu jāmaksā, kā arī internets tiek izmantots tikai no wifi, nevis savienojuma. Un tā jūs iekasējiet tūkstošiem eiro no zz lietotājiem. Murgs.

10.03.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Tele2 Latvija Ответ от представителя 10.03.2022

Ar klienti sazinājamies, gaidām atbildi, lai rast situācijas risinājumu.

Комментарии (3)

V Vija Avlasa 14.05.2022

man arī tā ir katru mēnesi,biju uz Tele2 centru tur darbinieki nevar atbildēt kāpēc tiek novilkts, un tā man katru mēnesi jāpapildina par 6.50 un plus par 1.50 sanāk pakalpojums par 8. eur .Par ko novelk neviens nevar paskaidrot,mistika.

S Spuris 26.06.2022

Vecais pajoli ar sievietes vārdu.Tu sākumā iemācies atšķirt kas ir priekšapmaksas numuri un kas ir abonēšanas numuri.Zivs ir priekšapmaksas karte.Luni pirms kaut ko lieto iepazīsties ar visu līdz galam. Dēļ tādiem kā tu bieži piemēram televizoru vai citu tehniku ietošanas insturukcijās ir lieliem burtiem - pirms sākt lietot pieslēdziet pie strāvas avota!
Un ja esi neapmierināts ar Tele2 pakalpojumu tad noformē līgumu vai dodies pie cita operatora,savādāk izskatās ka esi ne tikai izkārnījumu stūmēju piekritējs taču vēl pilnīgs mazohists.

V Vija Avlasa 27.06.2022

Saprotu ,tev dzīvē sevišķi neveicas,tāpēc esi nolēmis šeit izgāzt savu žulti.Jauku dienu tev.!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы