LV RU
www.sudzibas.lv Zelta Zivtiņa Dienas maksas ieturēšana

Zelta Zivtiņa - Dienas maksas ieturēšana

Par ZZ priekšapmaksas tarifu plānu "Maksa par vienībām"
Zelta zivtiņa, acīmredzot, vēlas atbrīvoties no klientiem, kuri šos pieslēgumus priekšapmaksā izmantoja pārsvarā tikai ienākošajiem zvaniem.
Dienas maksa, jeb 0.05 EUR dienā, ir abonēšanas maksa, kas tiek ieturēta, lai nodrošinātu ienākošo pakalpojumu un kopējo Zelta Zivtiņas servisu nodrošināšanu. Tika ieviesta kopš 11.03.2019. Pirms šī datuma nekādas "Dienas maksas" nebija.

12.03.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Zelta Zivtiņa Support Ответ от представителя 12.03.2019

Esam sazinājušies ar klientu, lai iegūtu detalizētāku informāciju.

Комментарии (10)

T Turkey901 12.03.2019

Uz liela jēga viņiem no tādiem klientiem, kuri par minimālu naudu papildina savu kontu un tad ilgu laiku lieto telefonu, saņem ienākošos zvanus bez maksas, un tad vēl mēdz sūdzēties, ja rodas kādas problēmas ar signālu, lai gan patiesībā pa lielam par to neko nemaksā?!

P Pavels Priedniex 13.03.2019

Protams, "viņiem" nav jēgas, tikai zaudējumi! Un arī man vairs nav jēgas palikt pie ZZ, tāpēc - uz redzēšanos! :D

M MGT 17.03.2020

Tas ir vienīgais, kam ZZ izmanto. Visiem pārējiem pakalpojumiem ir daudz labāki piedāvājumi pie citām kompānijām.

Pacco_al 12.03.2019

Katram uzņēmuma ir tiesības noteikt saviem pakalpojumiem tādu maksu, kādu tie vēlas. Savukārt tavas tiesības ir pieņemt lēmumu vai turpināt lietot šo pakalpojumu, jeb no tā atteikties. Viss ir tikai loģiski. Neviens uzņēmums nav devis mūža solījumu nekad nemainīt tarifu.

A asdfm 22.06.2019

Gribu redzēt cik ļoti priecīgs būtu ja tev banka pēkšņi neko nebrīdinot ņemt katru dienu 50eiro no konta. Neviens netiek bridināts un to pamana tik tad kad vairs naudas tev nav. Naudu nekādā veidā neatgūtu un iezbaudītu cik loģiski tas ir

M MGT 17.03.2020

Tieši tāpat viņam ir tiesības publiski paust savu viedokli.

Z zzuser 13.03.2019

Барыги пользуются тем, что в этом сегменте у них конкурентов нет. А раз нет, то чего бы не содрать ЕЩЕ ДЕНЕГ с "лохов".

K Konstantin 13.06.2019

ну конкуренты есть, но все они тоже вводят плату за нулевой тариф. им никто не может помешать. и вы никуда не денетесь, можно только посочувствовать. ведь никакого обслуживания карточки и номера нет. берут пример с банков, снимать за всё что угодно. жадные людишки хотят всеми усилиями перетянуть на абонентку с ненужными тарифами за 20 еур и не нужным интернетом. тогда когда многим людям всего лишь надо позвонить пару раз в месяц. у меня всё ещё есть ZZ с 0 копейками на счету, звонят мне без проблем.

D Dīvainīte 02.06.2019

Un es domāju, kur man katru mēnesi pazūd nauda. Bez manas piekrišanas man ir pieslēgts "Maksa par vienībām" tarifs... Interesanti, kurā brīdī tas parādījās, jo agrāk nauda no kartes tā nezuda.
Tā kā konta izrakstu nav iespējams iegūt, tad nesekoju līdzi, kur kredīts tiek tērēts, bet likās dīvaini, ka pēdējā mēnesī par 6 sms izsūtīšanu novilkts 1€. Tagad skaidrs, kur pazūd mans kredīts katru mēnesi!
Piekritīšu, ka tā ir reāla krāpšana, esošajam klientam bez nekādas informācijas vilkt nost naudu, biju klients 2 gadus, skatīšos citu operatoru - tas NAV normāli!

A aramzamzam 24.04.2020

C 2002 года пользовался ZZ, теперь начали бабки пропадать ни за что. По телефону почти не говорю, смсками и интернетом тоже не пользуюсь. Ладно если б хоть мне звонили или писали, тогда берите свои 5 копеек. А так без каких-либо оповещений об изменениях воруют бабки. Перехожу в другую сеть и начинаю пользоваться всем, что там предложат)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы