LV RU
www.sudzibas.lv Westflex Nav darba. Neizmaksā naudu. Verdzīga attieksme. Nekompetenti strādnieki offisa

Westflex - Nav darba. Neizmaksā naudu. Verdzīga attieksme. Nekompetenti strādnieki offisa

Mēs bijām divatā ar meiteni tur, mums iedeva istabu pagraba tādu nekārtību mēs vel neredzējām. Dutch recruit mums teica ka vajag ātrāk tur braukt ka darba ir daudz mēs atbraucam un darba nav pa 11 dienām es nostrādāju 9 stundas un mana meitene nedaudz vairāk. Westflex darbiniece Signe kas sastāda darba grafikus ir pavisam nekompetenta vinja atbild par darba grafiku bet viņa uzņēmās sev tādu gonoru ka viņa var atlaist no darba cilvēku, zvana man un Saka ka mana meitene ir atlaista es prasu par ko un ši sakot ka ta ar viņu ir runājusī nepieklājīgi. Galvenais ka man neizmaksāja naudu peislipi ir naudas nav. Un ko darīt? Es runāšu ar juristiem un būs tiesa! Ja ir cilvēki kuri grib засудить westflex un dutch recruit dodat ziņu. [slēpt]@inbox.lv

26.10.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (1)

ē ērglis99 26.10.2020

Labāk nebraukt uz darbu caur darbu aģentūru kompānijam, bet no paziņam iegūt informāciju, jo es domāju kā mūsu drauga loka ir noteikti viens, kurš vismaz strādā ārzemes.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы