www.sudzibas.lv VTU Valmiera Nepieņemams šoferu darbs

SIA VTU Valmiera - Nepieņemams šoferu darbs

Diena iesākās lieliski. Gāju uz autobusu, lai brauktu uz Cēsīm uz darbu. Pienāca autobuss un kāpu iekšā pirkt biļeti. Ar karti iespējams maksāt nebija, tāpēc maksāju ar skaidru naudu. Nepieņemami ka autobusa vadītājs atteicās pieņemt skaidru naudu, kura bija precīza un pretī jautāja “vai jūs par mani ņirgājaties?”, jo laikam Cēzara ir slinkums skaitlīšus kopā salikt, lai saskaitītu.
Beigās tomēr izsita čeku un novēlēja visu sliktāko ka par tādu “ņirgāšanos” pret viņa augstību viss nāks atpakaļ. Ar to viss nebeidzās…pieturā pirms Podragiem apturēja autobusu un nāca kasīties, jo redz kā viņam likās ka tā biju es, kura skaļi klausās mūziku kaut skaņa nāca no autobusa beigām. Teica ka autobusu tālāk nevedīs kamēr es nepārtraukšu kaut tā nebiju es.
Aizbraucos līdz Cēsīm vēlreiz novēlēja visu sliktāko un ka šis nākšot atpakaļ. Nepieņemama vadītāja attieksme, kuram visticamāk pašam diena iesākās neveiksmīgi un nolēma atspēlēties izvēloties “vājāko” pasažieri, jo citi arī maksāja ar skaidru naudu, taču viņiem nekādas pretenzijas neizteica! Šādi “cilvēki” nav jāpielaiž pie darba ar pasažieriem, kuriem ir tikai viens mērķis - nokļūt līdz galamērķim.
VĒLREIZ! Autobusa vadītāja numurs - 000593 un autobuss 4603

22.05.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (2)

ž žurcis 22.05.2024

Pārāk nrticami. Gan jau ne bez iemesla tā izturējās.

L Lelde Krūmiņa 07.06.2024

Šodien 07.06.24 plkst.10.52 biju pie Dikļu pieturas(šoferim vajadzēja izbraukt 10.54) , eju uz autobusu,
autobuss vienkārši aizbrauc, es viņam māju, skrēju pakaļ, bez reakcijas šoferis aizbrauca. Dēļ tā, ka šoferis izdomāja izbraukt ātrāk, nokavēju autobusu uz Valmieru, un protams tālāko reisu!
Ja šis brauciens nebūtu tik svarīgs, varbūt nerakstītu arī sūdzību, bet gribu nodot, ka Jūs nezinat cik cilvēkam katra min ir svarīga, un tā minūte ko pagaidat, braucot PĒC LAIKA ir tomēr no svara!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы