LV RU
www.sudzibas.lv Vita Kronberga Mateusa,Mārcis Mateus Mantas bojāšana, aizmukšana, nenorēķinoties

Vita Kronberga Mateusa,Mārcis Mateus - Mantas bojāšana, aizmukšana, nenorēķinoties

Šis pārītis īrēja no manis dzīvokli, un atstājot tur nenormālu nekārtību, nesamaksājot, atstājot atslēgas šķūnītī, pazuda. Sabojātas tika mēbeles, norauti rokturi, saplēstas kumodes atvilknes, sacūkoti dīvāni, kuri pēc viņiem bija nelietojami, smirdīgi un netīri. Vēl tika sabojāta poda emalja, un saplēsts poda orģinālais vāks. Dzīvoklis bija sapelējis no nekurināšanas, jo viņi ziemai nesagādāja malku. Viņus viss apmierināja, jo ar dzīvokli viņi smalki iepazinās, bet, protams, kad jāmaksā tad jau vairs neapmierina tik ļoti... Pievienoju bildes pirms un pēc.

K

Комментарии (14)

Z zilais valis 27.01.2021

A kuras tur ir pēc? Neko kriminālu neredzu.

K kronberģi 27.01.2021

Ielikās tikai pirms ,tas portals gļuko,diemžel.

J Janis Starks 27.01.2021

ari neko tadu neredzu

K kronberģi 27.01.2021

Tad labi ,jo cilvēki var dzīvot arī tā ,protams. Taču tie ir antisanitāri apstākļi ,maigi izsakoties.

K kronberģi 27.01.2021

Skultes pagasts

K kronberģi 27.01.2021

Šīs bildes ir ,pēc viņu aizmukšanas un nenorēķināšanās.

K Kāpurs3000 27.01.2021

Diezgan pretīgi. Paši vel tādā netīrībā dzīvoja...

K kronberģi 27.01.2021

Jā ,tā tiešām bija ,un pēc tam mani apmeloja ,un tas ir ļoti aizvainojoši.

K kronberģi 27.01.2021

Ita Kronberga Mateusa, Un Mārcis Kronbergs Mateus no dzīvokļa aizmuka ar mani nenorēķinoties par elektrību un ūdeni atstājot vismaz atslēgas šķūnītī!, atstājot tur briesmīgu smirdoņu un nekārtību, ko īsti pat bildēs nevar redzēt, tur visur bijā zirnekļu tīkli un sapelējis, jo viņi tur praktiski nekurināja, jo nebija sagādājuši malku. Par apmelošanu, ka esmu gāJusi dzīvoklī, viņi atbildēs, jo tas ir vislielākais apvainojums man.. Viss, ko viņi raksta neatbild patiesībai. Elektrību viņi maksāja, pēc skaitītāja, bet garāžā es elektrību nelietoju vispār, to lietoja viņi, kad bez atļaujas gāja garāžā, kad es nebiju. Šķūnīšu elektrība, nebija uz viņu skaitītāja. Viņi gan zaga ar pagarinātāju pa logu no mana otra dzīvokļa. Kas attiecas uz boileru, viņš strādā perfekti, jo tika pirms viņiem nomainītas spirāles, bet viņi jau praktiski nekurināja, bet uz elektrību, nogrieza uz minimālo. Kas attiecas, ka viņi kaut ko tur par savu naudu mainīja ir meli, kad viņi nolauza virtuves krānu, es nopirku jaunu. Ledusskapis strādā perfekti, bet kā tādā netīrā varēja likt produktus? ! Jā, es lūdzu uz dīvāniem segt segas, bet viņiem jau droši vien ir tikai lupatas, ko viņi nesedza, un rezultātā, mani tīrie, labi, 5 gadus vecie dīvāni, rezultātā bija sačurāti, melni, smirdīgi un vairs nelietojami. Ja viņiem likās, ka izgulēti, varēja pirkt virsmadraci, tā nav mana problēma. Ūdens ir pilnībā normāls, kas viņus apmierināja, jo tika mainīti filtri, un ar to viņi iepazinās sākumā. Par manu datu izpaušanu es rakstīšu dai, un apmelošanu valsts policijai, jo tikai nekaunīgi cilvēki var tik nepatiesi citus nomelnot. Es arī sūdzības.lv ielikšu par viņiem sūdzību, lai visi redz un neiegrābjas uz tādiem īrniekiem...

0 0 atbildēt

Life_is_life 27.01.2021

Iesaku nokrasot ar pretpelejuma krasu

K kronberģi 27.01.2021

Nē ,tas nav nepieciešams ,es visu nomazgāju un ,kad kurina ,viss ir kārtībā ,bet paldies par padomi.

K kronberģi 28.01.2021

Viņiem tas skaitās dabīgais nolietojums ,ha ,ha ,arī salauztas ,bojātas lietas- dabīgais nolietojums ,Vita nesaprot elementāras lietas.

K kronberģi 29.01.2021

Jā ,cilvēki tik tiešām ir sivēni,kā var tādā netīrībā dzīvot!

K kronberģi 29.01.2021

Jā ,šausmas, diez kas nav.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы