www.sudzibas.lv VIRŠI-A Slikts serviss

VIRŠI-A skrīveri - Slikts serviss

Sveiki mīlīši! 20. Augusta pēc darbina devos vakara pastaiga ar kolēģītī pa ceļam velējamies ieķert kaut ko uz kara zobiņa. Pa ceļam sanāca veikals Virši nu iegājām iepirkt nammiti ieteica mums kebaba salātus nu mīlīši šausmīgi Cena ari šausmīgi liela vistas gala rūgta un slikti izcepta fuuuj fuuj daži tomati, marineti gurķīši samesti taka plecks kartofelii auksti un garšvielas ir nepienemai pretīgi, un prieks kada suņa tur bija iemesti sīpoli nepstrādati un daksa vispār nepieņemama ed un šī šķība paliek, ka lai ed? / . Pārdevēja ari šķībi lureja uz mums likas ka si mus vēlas izmest pa tam nabadzīgajām durvīm.

I

Комментарии (6)

Z Zigis1976 24.08.2021

Virši A ir degvielas uzpildes stacija, nevis ēdnīca...

B barbaram 24.08.2021

на вкус и цвет =))))

G Gulbenietis 25.08.2021

Brauc atpakaļ uz sav Zilup un viss būs čik puk :D. Tur ēd skāben par brīv, cik tik lien.

A AiK 25.08.2021

Te izskatās ,ka problema pašā cilvekā-,,kolēģīti,salātiņi,zobiņa,ņammīti,,iemācītos kaut kormali rakstīt .

L Lelde123 26.08.2021

Pirmkārt, Jums laikam būtu nepieciešams vēlreiz iemācīties pamatskolā latviešu valodu un tad tikai rakstīt nejēdzīgus komentārus. :) Man par Skrīveru Viršiem vispār nav, ko sliktu teikt, diezgan bieži te iepērkos gan pa dienu, gan vakaros. Pārdevēju attieksme ir superīga un vienmēr pozitīva. Cik esmu pirkusi kebabus un hotdogus, tiem nekad nav bijusi nekāda vaina- vienmēr silti un garšīgi. Varbūt Jūsu “kārajam zobiņam” vienkārši negaršo kebaba salāti, nevis tur ir Viršu vaina. Nākamreiz pirms nomelnojat kādu, pajautājiet mammai, lai pārlasa Jūsu tekstu, lai citiem nesāp acis to lasot . :)

G guntisazols 29.08.2021

bitch

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы