LV RU
www.sudzibas.lv Vija Voltnere Slikta, neprofesionāla attieksme

Vija Voltnere - Slikta, neprofesionāla attieksme

Biju vizītē pie gastroenteroloģes Vijas Voltneres. Esmu ļoti vīlusies par nievājošu un pazemojošu attieksmi. Sākumā sabiedē ar šausmīgām diagnozēm, kad pēc nedēļas ilgas raizēšanās zvanu par analīzēm - kliedz, ka nevar neko palīdzēt un noliek telefonu, un, kad ierodos maksas vizītē, man jāgaida vairāk par stundu, bet vizītes laikā cenšas visu sasteigt un tikai saka ejiet, ejiet, viss ir uzrakstīts uz lapiņas, viss ir skaidrs. Vēl pagūst aizrādīt, ka nesaprotu, kā pareizi saņemt analīžu rezultātus, lai arī pati trīs reizes uzraksta un nodzēš rekomendācijas datorā, jo raksta tabulas nepareizā ailē, bet copy-paste opciju nav apguvusi. Dažas dienas pagājušas, bet galvā tikai griežas aizvainojums un dusmas. Tik daudz ieguldītu līdzekļu un nervu, bet nekādas īstas skaidrības nav. Neskatoties uz izglītību un profesionālo kvalifikāciju, ar tādu attieksmi strādāt par ārstu NEDRĪKST.

Комментарии (2)

R Raimonds Poga 11.01.2019

Šodien arī biju vizītē pie "dr." Voltneres. Piedzīvoju identisku situāciju, kā iepriekš aprakstīts. Tik neprofesionālu ārsta darbu vēl nebiju piedzīvojis. Ja vien ir iespēja izvairieties no šīs ārstes. Ja tomēr iesiet pie Voltneres, tiks iztērēts laiks, nauda 40 EUR par vizīti, nervi, taču skaidrības un rezultāta nebūs. Raimonds Poga.

P Pogas Tante 01.10.2020

dr. Voltnere Stradiņos manā pieredzē ir viena no profesionālākajām dakterēm, ko nācies apmeklēt. 15 minūsū laikā, iztaustīja vēderu, noskaitīja, kas kur par problēmām varētu būt, kam jāpiecērš uzmanība vēlāk, sarakstīja pa punktiem, kas jādara un, pa ceļam rakstot, vēl atbildēja uz jautājumiem. Dabūju plānu pusgadu uz priekšu par veselām divām dažādām kaitēm. Plāni stādā perfekti, tikai jāmobilizē sevi neatkāpties. Godavārds, tik ātri un precīzi strādājošu dakteri vēl nebiju sastapusi. Par augstāk minētajām sūdzībām par nezinu ko teikt. Vienīgi to, ka pie dakteres ir jānāk ļoti mobilizētam, savāktam un orientātm uz rezultātu, sarunas ne par tēmu nesanāks. Darba tempa ziņa viņa stabili lika punktus preikša vairuma jaunāko kolēģu, Katram savs, vienīgi žēl ka dektere vairs Stradiņos nestrādā.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы