Vidzemes slimnīca - Slikts servis

Ienākam uzņemšanā pirmais ko Saka slimnīcā nepaliksiet gaidīsiet 5. Stundas pat nesasveicinās maz vieta cilvēki veci svīst gaisa nav vienai meitenei bija ritigi slikti un viņai bija jāgaida 5 stundas es sadauzīju rihtigi galvu pret zemi neviens nepalīdzēja pēc stundas pienāca daktere un teica pieliec pieliec kaut ko aukstu un dodies majas.

21.02.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Дополнено toms1231 21.02.2024

ļoti slikts servis.

T

Комментарии (10)

Zane Andrejeva 21.02.2024

Lūk, Latvijas valsts apmaksāta medicīnas darbinieka komentārs līdzīgā situācijā..

T tainsīgatiesa 21.02.2024

tvaicenē atkal internetu pieslēdza? :D tu kādu laiku biji pazudusi:D

Zane Andrejeva 21.02.2024

Man nav informācijas par internetu RPNC. Vienlaikus varu ne-taisnigaitiesai darīt zināmu, ka internets gan Latvijā, gan pasaulē ir pieejams ļoti tālu ārpus RPNC robežām,- ja nebijāt to līdz šim pamanījis.

T tainsīgatiesa 21.02.2024

labi ka esi pārbaudījusi interneta savienojumu, kad tev ļaunie dakteri iespundēja tur:D:D

Zane Andrejeva 21.02.2024

Vēl viena vardarbīga epoziode no ne-tasinigastiesas,- neko citu tur atbildēt nevar.

Saprotu, ka ļoti daudzi medicīnā strādajošie ļoti, ļoti, ļoti priecājās par katru, kuram ir bijuši GRT ar vai bez RPNC. Tas gan ir klajā pretrunā ar elementārām cilvēcības un arī medicīnas kā nozares vērtībām, bet ne jau dēļ vērtībām mediķi nāk uz darbu, bet lai priecātos un smietos par to, ja kādam kādā brīdī dzīvē ir grūti vai slikti.

Satrpcitu, dzirdējāt šodien RadioSWH ziņas? i ne 20 gadi nepagāja ar dažāda veida sūdzībām, kad arī kāds no veselības ministriem, šobrīd Hosams Abu Meri, pamanīja, ka RDzN un Traumatoloģijas slimnīcā ir kaut kādas neatbilstības mūsdienu medicīnas vērtībām.

Jā, un cienījamie mediķi- sekotāji, varat droši priecāties un smieties skaļi un gardi par ikkatru savu pacientu, nu kāpēc gan ne?

B barmaleikin 21.02.2024

pec stundas pienāca daktere un teica pieliec pieliec kaut ko aukstu un dodie majas. --- А что Вы хотели? Им времини не хватает: всё время уходяи на кофейные паузы. Да и у них есть распоряжение, так называемый лимит на пополнение кладбищ. для этой цели было проделано масса улучшений: увеличены площади имеющихся. а если не было возможности, то и выделены новые территория под кладбища. Искусственно создаётся дефицит лекарств, с этой целью наведён бардак в аптечном управлении и искусственно взвинчены цены на имеющиеся в 3-4 раза: даже ездить в Литву и Эстонию за лекарствами стало много выгодней. Не даром ввели новый жд маршрут в Вильнюс и поднят вопрос о рейсе в Таллин...

Zane Andrejeva 21.02.2024

Un ne-tasinigajaitiesai, protams, arī tāda lieta kā dažādu medicīnas diagnožu un datu konfidencialitāte ir pilnīgi sveša lieta. Tā ir mediķu vardarbība ikdienā realitātē.

Interesanti, kurš mums būs veselības ministrs pēc 20 gadiem, kad to beidzot kāds pamanīs.

B barmaleikin 21.02.2024

Interesanti, kurš mums būs veselības ministrs pēc 20 gadiem, kad to beidzot kāds pamanīs.
================
А Вы ещё не поняли? Сперва ему предоставили гражданство Латвии, выдав "зажён" за Линду Мэри, для этого вынудили развестись-разбить семью Линды Мурниецы (интересно: а какие отступные заплатили её супругу?). Протолкнули в депутаты Сейма, развод с Муркой с выплатой ей отступных. Теперь он министр. Вангую следующие этапы: Президент министров Латвии - Президент Латвии. Что измениться для самой Латвии? Вангую что арабский язык станет вторым официальным в Латвии, ислам станет основной религией Латвии по причине массового наплыва арабов, а потом латышский язык выведут из обращения по причине того что латышей станет менее 30% от населения...

T tainsīgatiesa 21.02.2024

zanīt, Gaidīsim tevi pēc pāris mēnešiem atkal ar jaunu sūdzību par ļauniem dakteriem, bet tikmēr dzer zāles un ārstējies;D

Zane Andrejeva 21.02.2024

Protams, ka manas ziņas tiek sagrozītas un izsmietas kā parasti. Neviena ziņa nav par ļauniem dakteriem, bet par vardarbību. Es jau ierosināju VM vērtēt šos "taisnīgātiesa" tekstus. Interesanti, kāda būs viņu atbilde.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы