www.sudzibas.lv Vidzemes Slimnīca Ētikas pārkāpumi

Vidzemes slimnīca - Ētikas pārkāpumi

Ārsts A. Roziņš nepamatoti atteica epidurālo anestēziju dzemdību laikā. Grūtnieces Veselības stāvoklis atļ ar va anestēziju un viņa bij pat parakstījusi līgumu par anestēziju. Ārsts izturējās rupji, veltot frāzes: "te tev nav nekāds bērnudārzs bet dzemdību nodaļa, sāpes ir normāli, ja tev kaut kas nepatīk, vari iet dzemdēt mājās". Skaidrojumu ar pamatojumu kāpēc tika atteikta anestēzija slimnīca nesniedza, tikai atvainojās. Tik rupja ārsta rīcība un izteikumi tika piedzīvoti pirmo reizi. Zīmīgi kad ar šo ārstu nācās saskarties ne pirmo reizi. Pirmajā reizē tika veikti nepamatoti izmeklējumi, neatbilstoši simptomiem, jo A. Roziņš sajauca pacientus. Noskaidrots ka neesmu vienīgā kas cietusi no šī ārsta, izklāstot stāsti facebook, atsaucās cel pacientes. Novēlu šim ārstam dzīvē saņemt pēc nopelniem. Veselības inspekcijai veicot pārbaudi tika konstatēti pārkāpumi par kuriem tiks ziņots gan medijiem gan ārstu biedrībai. Cerams neviena jaunā māmija, grūtniece vairs no šī briesmoņa necietīs. Tik cik biju priecīga dodoties laist pasaulē savu bērniņu, šis ārsts prieku par procesu pārvērta dzīves murgā, kas atstāja rētas arī turpmāk. Zīmīgi kadaktere kas pārņēma procesu teica ka būtu labāk braukusi uz Siguldu tur būtu labāka attieksme. Zel jo Sigulda bij ari viena no slimnīcām par kuru biju domājusi tik kļūdījos ar izvēli. Nedzemdējiet Vidzemes slimnīcā!

28.03.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

O

Комментарии (3)

J Jelena Rusaka 23.07.2021
serviss

Salauzu potīti, uzņemšanā pateica ,kad 7-10 dienu laikā jāveic kontrol pārbaude pie traumatologa. Reģīstratūrā pateica kad jāpierakstās laicīgi ,vietas nav. Kā laicīgi var paredzēt kad kaut ko salauzīsi?

S Sudzibas.lv Admin 10.08.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

D dede33 02.08.2021

Pēc savas pieredzes ar varu teikt...NEDZEMDĒJIET Vidzemes slimnīcā! Stāsts tieši tādas pats kā šis,tikai tas notika gadu atpakaļ!
Un nokļūt Vidzemes slimnīcas uzņemšanas nodaļā,tas nozīmē piedzīvot visus iespējamos pazemošanas un izsmiešanas veidus,vai arī pretēji nepamatotu agresiju no dakteru puses...mani šodien ar stiprām sāpēm izsvieda no uzņemšanas nodaļas un pēc tam paņēma atpakaļ...redz māsiņa esot kļūdījusies,pieprasot 70e par ārsta apskati...nu KAS NOTIEK? Vai tiešām,ja cilvēks neturas no sāpēm kājās,viņam nav tiesību uz ārstu apskati?...Tiku nodaļā un Jā! Te gan "cepuri nost" gan māsiņām,gan apkalpojošam personālam...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы