LV RU
www.sudzibas.lv Viasat Kura inspekcija var sūdzieties un vai kāds vispār var palīdziet

Viasat - Kura inspekcija var sūdzieties un vai kāds vispār var palīdziet

Labdien, dzīvojam uk, uz doto bridi ir problēmas ar viasat parraidi uk, nerada vispār, bet pats trakākais ir tas kad sola signālu atjaunot nākama gada janvāri, bet par sagādātajam neertībam bus 30 procentu atlaide, mana uzskata ta ir krāpšana kad jāmaksā 70 procentu rēķins par neko, mīlie cilvēki kura inspekcija var sūdzieties un vai kāds vispār var palīdziet.

04.12.2018

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (2)

K Kristaspsss 05.12.2018

Jā ira iespējas atrisinat šo problēmu. PTAC.
Konsultācijas talrunis 65452554 uzvaniet izstāstiet situāciju ,un jums izstāstīs ,ko turpmāk darit. Jo ir pārkāptas patērētaja tiesibas.

Kompānijas vārdā atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Šobrīd TV kanāli ir pieejami mūsu mobilajā aplikācijā, ko var lietot gan telefonā, gan planšetē (lejupielādējiet aplikāciju AppStore vai PlayStore ar nosaukumu “TVPlay Home Latvija”). Tiek strādāts pie risinājuma, lai jau nākošā gada sākumā arī klientiem, kuri izlēmuši lietot mūsu pakalpojumu ārpus Latvijas, tas ir iespējams.

Pašlaik aicinām lietot mūsu mobilo aplikāciju, kurā pieejami praktiski visi katra klienta abonētās pakas TV kanāli. Esošie klienti jau ir novērtējuši šo kā labu iespēju, jo televīzijas kanāli ir pieejami jebkurā klientam ērtā vietā!

TVPlay Home ir par godprātīgu darbību un pakalpojumu nodrošināšanu un mēs vienmēr nākam pretī mūsu klientiem. Tāpēc, lai varētu izskatīt individuāli Jūsu gadījumu un rast piemērotāko risinājumu tieši Jums, aicinām rakstīt uz e-pastu [slēpt]@tvplay.lv. Sarunu gaitā panāksim abpusēju vienošanos, kas abām pusēm būs piemērota.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы