LV RU
www.sudzibas.lv Veselības centrs Možums-1 Nekompetents ārsts , bez sertifikāta

Veselības centrs Možums-1 - Nekompetents ārsts , bez sertifikāta

Pierakstījos uz vizīti pie urologa - Dr. Kirakozovs. Atnācu a tur sēž kāds klauns, kuram nekādas saprašanas par medicīnu. Jums pēc vecuma nav paredzētas šis analīzes, viņš man Saka, tāpēc es nezinu ko ar jums darīt! Pie tam uzzinot vairāk par to ārstu, izrādas ka tas tiešām ir klauns un vispār ir stažieris bez urologa diploma un sertifikāta! Kāpēc par to nebrīdina? Kāpēc interns sēž viens? Kas atbildes par manu veselību, ja šis sarakstīs kādas zāles? Vai firmai ir svarīgi iebruka veida saņemt naudu un nav svarīgi ka tāds kropļo cilvēku veselību? Aizgājis pie cita urologa - uzreiz tika nozīmēti visi izmeklējumi un atrisināta problēma! Neieej pie tā neziņa!

06.02.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Dz

Комментарии (1)

Mf MFD administrācija 24.02.2020

Veselības centrs “Možums-1” atvainojas Jums par pārpratumu. Dr. Kirokozovs ir diplomēts ārsts, kurš no daudziem pacientiem ir saņēmis atzinību, jo palīdzējis viņiem uzlabot dzīves kvalitāti un kļūt veselākiem.
Izsakām nožēlu, ka izvēlējāties savu viedokli paust anonīmi, jo šādā gadījumā pretenziju izskatīt detalizētāk nav iespējams.
Ja vēlaties ar mums sazināties un izklāstīt plašāku informāciju, mūsu e-pasts [slēpt]@mfd.lv un tālrunis +371 67271234 ir Jūsu rīcībā.
Ar cieņu, MFD Veselības grupas administrācija

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы