LV RU
www.sudzibas.lv Vējakalni A.V. Maksā algu aploksnē

Vejakalni - Maksā algu aploksnē

Vējakalni SIA jau no pašiem pirmsākumiem maksā aplokšņu algas (tam ir arī pierādījumi) a. Vējiņš pret saviem darbiniekiem izturas kā pret bomžiem, dzīvosiet komandējumā sapuvušās būdās, labākā gadījumā jums būs gāzes krāsniņa kas strādā. Cilvēki strādā caurām dienām tikpat kă bez brīvdienām un beigās viņiem tāpat netiek samaksāts tas, ko viņi ir nopelnījuši-tiek atrasti visvisādi iemesli lai nemaksātu... Beidzot vīrs ir projām no šī murga kas saucās vējakalni, bet savu algu tā arī vel joprojām nav saņēmis... Nevienam neiesaku strādāt šinī uzņēmumā ne kā darbiniekam, ne ari ka apakšuzņēmumam, jo apčakarēti jūs būsiet par visiem 100%...

Комментарии (3)

L Linda_J 22.01.2020

Bet kā tur ir ar darba līgumu? Jābut viss par algas izmaksu atrunāts.

A Andra Krūmiņa 23.01.2020

Darba ligums ir ,bet liguma jau neviens jums nerakstis,ka maksas dalu oficiali un dalu aplokse...

G gadalaiks 23.01.2020

Cerams gan jūsu vīrs, gan citi darba ņēmēji, kas šo lasa, sapratīs, ka strādāt par aplokšņu algu ir par skādi pašam kā arī sabiedrības daļai, kas dzīvo no nodokļiem, piemēram, skolotāji, mediķi utt.

Nekad nepiekrītiet nenorādīt līgumā visus paredzētos ienākumus - sociālās garantijas (slimības lapa, bezdarbs,māmiņalga utt) rēķinās TIKAI no oficiālās algas. Mazums kas dzīvē var atgadīties - ja būsiet maksājuši nodokļus, tad valsts atbilstoši parūpēsies un varēsiet izdzīvot.

Veiksmi atrast labāku darbu!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы