LV RU
www.sudzibas.lv VCA poliklīnika AURA Natālija Lisenko - grūtnieču diskriminācija

VCA poliklīnika AURA - Natālija Lisenko - grūtnieču diskriminācija

Natālija Lisenko strādājot ar grūtniecēm. Pieteicos uz relaksējošo pēdu masāžu. Kabinetā nepavadīju pat minūti, līdz man nācās saprast, ka nekādā gadījumā nevēlos ar šo sievieti komunicēt kaut sekundi ilgāk. Nievājoša attieksme tieši pret grūtnieci.

15.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

M

Комментарии (2)

Jimmy Darling 15.09.2020

ļoti izsmeļoša sūdzība

Dīvaini, ka atsevišķas būtnes grūtniecību uzskata par etnisko, gernderisko, jeb pat citas rases pazīmi. Ja es esmu plikpaurains, un man kaut kas nepatiks - tad varēšu bļaut par plikpauru diskrimināciju?! Un kāpēc nav nevienas sūdzības, ka kādu plikpauri būtu aizvainojuši jeb diskriminējuši, toties grūtnieču vaimanu šajā lapā ir desmitiem!
Jums, ko skuķi galīgi nav kauna? Grūtniecība ir pārejoša - vienu dienu grūtniece, pēc nedēļas jaunā māmiņa. Bet plikgalvjiem tas ir uz mūžu! Kauns Maritai Bošai!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы