Vārpas N - Briesmīga kvalitāte
Iegādājos karsti kūpinātu mājas desu vakuumiepakojumā. Man desa patika vizuāli un neskatījos uz cenu. Esmu ļoti vīlies šīs desas sastāvā, tur vienmēr ir mazi kaulu un skrimšļu gabaliņi. Garša arī nav laba. Jā, par cenu 7 eiro kilogramā neko labāku nevajadzētu gaidīt.
Комментарии (1)
Nopirku TOP Aucē žāvētu vistu.Nav ēdama, viens etiķis, cieta,pretigi, izmetu miskastē.
Agrāk tiešām bija ļoti garšīga produkcija.Nekad mūžā neko nepirkšu un nevienam neieteikšu.