LV RU
www.sudzibas.lv Valsts policija pashdarbibas pulcinsh

Valsts Policija - pashdarbibas pulcinsh

Oktobra beigas nejaushibas pec, bet varbut ari sava stulbuma pec devamies savam pazinam lidzi uz policijas iecirkni Gogala iela 7a, vinus aiztureja par pasutitu dzerienu, kuram vini pat nepieskaras, jo ka izradijas kreditkartes nepienem un skaidras naudas viniem nebija. Par cik skaidras naudas viniem nebija, iestades darbiniece izsauca policiju un mes devamies lidzi ka liecinieki tam ka atteikuma samaksat nebija.Policijas iecirkni bija vairaki policijas darbinieki no kuram divas krievvalodigas augsta ranga damas-Tatjana un Olga rupjibas tik labi locija meles, ka mums mutes palika vala, uz manu jautajumu kaa vinas ta vispar var atlauties runat, es vel sanemu sitienu pa seju un komplekta vel paris krievu lamuvardus, beigu beigas ari protokolu...Iesniedzu sudzibu Valsts policijas droshibas biroja-atbilde sanemu-policijas darbinieces noliedz, ka lamajushas vai rokas palaidushas, attiecigi nevar nevienu sodit, ja nav pieradita vinu vaina.Smiekli nak!

J

Комментарии (10)

M mārtiņš 05.01.2010

Beidz fantazēt-nevajag zagt dzērienus!

E Eseseseseseseses 05.01.2010

kaa arii nevajadzeetu lietot alko pirms teemu pievienosanas, citaadi fantaazijas lidojums ne pa jokam panesas - vislabaak man patika taa vieta, kur divas policistes-sievietes autoram pa seju sadeva...

H Hugo Djego 05.01.2010

Juri, labi, ka vismaz dabuji izsmieties :)

E Edvīns 06.01.2010

Iet uz policiju, pašam labprātīgi ? Un kādu rezultātu tu gaidīji ? Vajadzēja vēl tā vairāk naudiņu līdzi paņemt, tad dabūtu tā stiprāk, lai neatceras, kas sita !

J juris 06.01.2010

No fantazijas sheit nebija nevienas frazes...Zinu, ka izklausas stulbi, bet ta nu tas bija...

R Raivis 06.01.2010

Zini Juri es tikai nesaprotu, to, ja pasuutiijaat un nebija ko maksaat un dzeeriens netika aiztikts, tad kaapeec nedevaaties prom, bet gaidiijaat policiju un nav saprotams, ko tad juus tur iisti gribeejaat liecinaat.
Gan, jau tur bija kaada konfliktsituaacija-visticamaak paarlieku daudz lietoti graadiigie dzeerieni.

J juris 06.01.2010

Nedevamies prom, tāpēc, ka apsardze to neatļāva kamēr nesamaksāsim par pasūtīto kokteili.Nostāja bija tāda, ka viņiem vienalga, ka neesam pieskārušies kokteilim, fakts-tas ir pasūtīts un jau sajaukts..Stulbi sanāca, bet tā tas ir...

H Hugo Djego 06.01.2010

Es kādreiz statoilā zupu lēju tačkai. Un maksaju ar karti.Un tad nobijos-kas tagad būs, ja kartē nepietiks naudas. Un es to jautaju laipnajai kasierei.Viņa teica, ka nekas, atņemsot man mobilo un lieta darīta.

M Mario 08.01.2010

Pieklājīgos iestādījumos par kokteili parasti jāmaksā pēc tā lietošanas - kā tad tas nākas, ka šoreiz nebija lietots un pienācis laiks maksāt...? :D

T Taisnība 02.02.2010

Jāpieprasa Iekšlietu ministrijai, lai liek vissās Policijas iestādēs izvietot videonovērošanu un tad būs vieglāk izanalizēt kas kā uzvedās un kā izrunājās - Civilizētās valstīs tas jau sen darbojās tapēc tur Policisti ir tik pieklājīgi!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы