www.sudzibas.lv Valsts policija Bezkaunigi zeni jep jaunieši

Valsts Policija - Bezkaunigi zeni jep jaunieši

Vakar lielu zenu breukaja ar skreijriteni pa jauniem klučiem un no deļiem rampu taisija un lecot no mazas koka rampas bijaja pelekos klučus un bernu laukuma bija bernu šupoles un ari rupji lamajas un ari pret musu dzelteno renoveto maju meta bumu pret sienu un siena ir palikušas divi caurumi un ari staiga pa svešam majam tieši lāumas rajona es uzkatu vajadzetu tos zenus policijai aizbraukt uz skolu vai uz majam un likt sodu lielu samaksat un rupji izturas pret maziem berniem un vakar ar skreijriteni pret metala laternu auzija ka pilnigi ligoja šadus vajadzetu arestet un pateikt kai uz laumas pusi nenak ceru ka ši sudziba bus saprotama jo man as uztrauca un aizkar.

Комментарии (5)

P PurvaBrideejs 27.09.2017

Teikums septiņās rindās... jums derētu iziet ārā un pievienoties šiem bērniem, varbūt iemācīs jums gramatiku vismaz otrās klases līmenī.

S sviesta afēriste 27.09.2017

man šķiet raksta kāds 6 gadīgs bērns, kuram lielie bērni nedeva spēlēties ar viņu rotaļlietām.Nu kur pieaudzis cilvēks var tik "saprotami" rakstīt? Zem promilēm mēģinājāt uzrakstīt un kaut kas izdevās.

proverka777 27.09.2017

fotografets no Nokia 3310? :D :D :D

alergologs 29.09.2017

Fotografēts ar kartupeli

Šādos gadījumos ļoti var palīdzēt Rīgas Pašvaldības policijas mobilā aplikācija. Ja uz zvanu no bērna viņi var nenoreaģēt, tad uz fiksētu pārkāpumu viņiem ir jāreaģē.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы