www.sudzibas.lv Vairāk Saules Slikta un nepilnvērtīga piegāde

Vairāk Saules - Slikta un nepilnvērtīga piegāde

Diemžēl pasūtījums sagādāja vilšanos 2 no 8 kolēģiem. Mēs jau laicīgi pasūtījām ēdienus savam pasākumam kur summa kopā bija 140 eur, bet ar visu to piegāde tika nokavēta vairāk kā 30 min, attālums bija max. 15 min. Un turklāt vēl nepiegādāja visu pasūtīto, līdz ar to pārējiem nācās dalīties ar savu ēdienu ar tiem kurus apdalīja.

28.12.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

I

Комментарии (3)

Good Intentions 28.12.2022

Diemžēl tā mēdz gadīties ar piegādēm un pieļauju, ka piegādes sarakstā nebijāt pirmā. Ko neielika?

R rudaalapsinja 26.01.2023

2 sušī porcijas.

R rudaalapsinja 26.01.2023

Rakstu no otra profila. Saprotu ka tā var gadīties, bet šeit tomēr viss tika darīts no mūsu puses vismaz ar 3 stundām rezervē un neredzu īsti attaisnojumu šeit, tad piegādātājam ir pašam jāiedot apraksts kādas preces ir atnestas un tad uzreiz ir viegli konstatēt kas tieši trūkst. Varbūt tā ir arī daļēja Bolt pakalpojuma problēma, bet jābūt skaidram procesam no A-Z gan pasūtījuma nokomplektēšanā , gan nodošanā uz piegādi. Attālums piegādei 15 min. Pie lielākiem pasūtījumiem vajadzētu būt vērīgākiem.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы