LV RU
www.sudzibas.lv Vairāk Saules Briesmīga apkalpošana, nekompetents personāls!!!

Vairāk Saules - Briesmīga apkalpošana, nekompetents personāls!!!

Ierodoties restorāna viesmīļi ir ļoti uzbāzīgi, nedod laiku apskatīt ēdienkartes, ne iepspeju apdomāt vai izvēlēties! Bērna pasūtījumu atnesa pēdējo ar lielu kavēšanos! Kafiju atnesa praktiski uzreiz bet tā bija auksta! Palūdzot samainīt kafiju bārmenis to vienkārši uzsildīja krūzē! No šādas kafijas protams atteicos! Kafijas cena pilnīgi neatbilst tādai pasniegšanai un attieksmei pret lūgumu saņemt siltu jaunu kafiju! Izejot laukā no restorāna bārmenis vēl bija neadekvāti noskaņots un dusmu pilns bija apņēmies pārmest, ka šāda rīcība no viņa puses ir pilnīgi pieņemama? ! Kas protams mani pilnībā noveda līdz nesapratnei un uzjumdīja dusmas! Izejot nopakaļ sev saņēmu vien “jauku” vārdu plūsmu no šī bārmeņa! T/c domina “ vairāk saules” vieta, kas noteikti negaida viesus!

28.06.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (2)

Tu Turkey901 28.06.2019

Labāk nenaidoties jau pašā sākumā ar bārmeņiem un viesmīļiem, nebrīnītos, ja Jums katrā otrajā ēdienā būs bijis iespļauts!
Labāk laipni palūgt un ne no augšas kā liels kungs sūdu čupai, bet gan kā līdzvērtīgam cilvēkam, takstiski un pieklājīgi.

Sardele 29.06.2019

Nekad nestrīdies ar cilvēku, kurš pasniedz tev ēdienu vai dzērienu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашей политикой защиты данных.

Принять файлы