LV RU
www.sudzibas.lv Universālserviss DV Personas datu apstrādes aizsardzības pārkāpums

Universālserviss DV - Personas datu apstrādes aizsardzības pārkāpums

2018. Gadā novembra mēnesī es noslēdzu līgumu ar Sia Universālserviss Dv(reģ. Nr 41503052630) par manu objektu apsardzi ar centralizētas apsardzes pults (cap) izmantošanu. 1 augustā 2019. Gadā esmu saņēmusi zvānu no sia apsardzes serviss (reģ. Nr 41503046403) centralizētas apsardzes pulta. Man paziņojā, ka manu objektu sargā SIA apsardzes serviss. Visu šo laiku starp mani un Sia Universālserviss Dv noslēgtā līgumā nebija nekādu grozījumu vai vienošanas par kadām izmaiņām. Papildus tam mani neviens nebrīdināja par to, ka faktiski (de facto) manu objektu jau apsargā cits komersants.
Līguma vienīgais „izpildītājs” ir Sia Universālserviss Dv. Visi ši fakti liecina par to, ka mani dati tiek izpausti trešai personai, kas šajā gadījumā ir sia apsardzes serviss.
Viss liecina par iespējamo ļaunprātīgu nodomu vai rupju neuzmanību no komersanta sia Universālserviss Dv puses manu personas datu apstrādē, ka arī pastāv iespēja, ka komersants pārkāpj likumu attiecība pret citiem saviem klientiem.

Ol

Комментарии (3)

вы добиваетесь справедливости или используете возможность показать datu apstrādes aizsardzības?

Tu Turkey901 04.08.2019

1) Vai nu vienam komersantam ir vairāki uzņēmumi un datus viņš ir izpaudis sev pašam.
2) Vai nu Universālserviss ir tikai starpnieks un saņem komisiju no citiem uzņēmumiem novirzītiem klientiem (sava veida operatoru dienests, kā yandex vai Panda taxi).
3) Vai nu Jūsu līgumā nebija punkts par to, ka apsardzes funkcija nedrīkst tikt nodota apakšuzņēmējiem (Kā būvniecība, kur uzvar viens liels uzņēmums, taču realizē citi mazi uzņēmumi - arī sava veida datu nodošana, kas nav aizliegta, ja netiek atrunāta).

вы в курсе что настороенный навигатор за хлебушком может привезти за сухариками к дверями прокуратуры?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы