LV RU
www.sudzibas.lv Ūnijas doktorāts Vienaldzība pret pacientu

Ūnijas doktorāts - Vienaldzība pret pacientu

Svetlana koola. Gāju pēc nosūtījuma uz krūšu Usg, jo man sāpes parādījušās, informēju, ka man implanti, ka tāpēc vēlos pārbaudīt. Mani pasūtīja tiešā tekstā. Kad teicu, man vienmēr dots nosūtījums, lai tad es arī ejot pie tiem ģimenes ārstiem, kurš deva.. Viss. Vari darīt ko gribi ar savu sāpi.

Il

Комментарии (4)

Ai aicis24 14.12.2019

Neesmu tajā lietā spečuks,bet pa televizoru,vienreiz rādīja,ka no implantiem var dabūt krūts vēzi un tas silikons ar laiku tev nolietojas un viņš var sākt tecēt ārā.Taka iespējams,jums tās sāpes ir no tā.Varbūt labāk ņem ārā un staigā ar mazākiem krūts izmēriem.

Ta Tas123 14.12.2019

Kā lai kaut ko dara lietas labā, ārsts tā izrīkojas.

La Lailailai 14.12.2019

Nu ij ko tas USG aparāts ieraudzīs tavos silikonos? Tev jādodas pie tā ārsta, kurš Tev to gumiju pupos iešuva, un iesākumam vari nodot asins analīzi, nevis šķērst nodokļu maksātāju naudu , šajā gadījumā, neinformatīvam izmeklējumam.

Ta Tas123 16.12.2019

.. Ieraudzīju savu komentāru rediģējtu bez manas ziņas. Kurš lops cenzē, diez.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы