LV RU
www.sudzibas.lv TV Play neprecizitāte vai krāpšana

TVPLAY premium - neprecizitāte vai krāpšana

TvPlay premium reklamē ka pirmais mēnesis ir bez maksas., bet kad abonēju dārgāko no viņu divām pieejamām pakām, man tāpat novilka cenu par mēnesi uzreiz.!
pazvanīju uz klientu apkalpošanas servisu, man teica ka mēnesis par brīvu ir tikai otrai, lētākai pakai, kaut gan nekur tas nav minēts, tāpat kā reklāmā pa TV.!
es uzskatu ka uzņēmums ir izkrāpis man naudu. kad zvanīju uz klientu apkalpošanas centru, izklausījās ka viņiem pašiem nav saprašanas kā strādā atlaide.

28.09.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Bl

Комментарии (1)

Ot Otis 28.09.2019

Iestaigāju tikko tajā Premium. Tur skaidri un gaiši lasāms ,ka bezmaksas 30 dienas attiecās uz Izklaides paku.
Nezinu , kas tur ir tajās reklāmās, bet tur skaidri un gaiši saprotams ,ka tas attiecās uz vienu konkrēto paku. Neskatoties uz to, kāds ņem un spiež tikai OK OK OK . Spiedi un cerēji ,ka sanāks dunduku notēlot, lai vēlāk uzrakstītu sūdzību?
Kas konkrēti ir teikts tajā reklāmā?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы