LV RU
www.sudzibas.lv Turkebab grēcinieku ielā Nekvalitatīvs ēdiens un nav higiēna

Turkebab grēcinieku ielā - Nekvalitatīvs ēdiens un nav higiēna

Pēc skaista vakarā jaungada koncerta operā, 28/12/2019 sadomājām aiziet paēst uzturku kebabu, bet esam vīlušies. Iīpašnieks, ka viņš stadījas priekšā nemācēja pat latviešu sarunvalodu, labi ka mēs to pārzinām, jo dzīvojam uk, ieteica mums mikseru grilu. Grilējot produktus redzēju, ka viņš nolaiza pirkstu un tad ar to pieķeras gaļai. Tas tā, par cik gaļa būs hermētiski apstrādāta, neaizrādīju. Tikai pēc tam, kad izgājām no ēstuves, lai nesabojātu apetīti, mans vīrs pateica, ka vīņš ne tikai laizīja pirkstu, bet noslaucīja ar pliku roku degunu un nospļāvās uz grīdas, domājot, ka neviens neredz. Pasniedzot ēdienu rīsi, bija mazliet silti un saķepuši. Anglijā mums neļauj sildīt rīsus otreiz, tas ir health and safety, jo uzkrājas organismam kaitīgas vielas, no kā var saindēties. Arī gaļa nebija pirmā svaiguma. Bet par cik bijām ļoti izsalkši, ēdām. Ļoti gribētu, lai turku īpašnieks iemācītos latviešu valodu un nepelnītu naudu uz nekvalitatīviem produktiem, kā arī būtu higēna.

Ar cieņu

anita hetherington

Дополнено Hanita 29.12.2019

Netika atrisināta

H

Комментарии (4)

L Lailailai 30.12.2019

Tātad turks nemāk latviešu valodu, bet Tu māki gan, jo dzīvo Anglijā? Saki mēs te, iedzimtie, kā tādi turki -ne latviešu mēlē runājam, ne lasām... atbrauc ekonomiskie bēgļi no tālās britu zemes, ēd kebabus pie turkiem Vecrīgā un nes mums apgaismību...

N Noboby 30.12.2019

Manuprāt viņa minēja ka (spriežot pēc viņas uzvārda) vīrs pat ir iemācījies latviešu valodu nebūdams latvietis un ja tas arī tā ir, tad cieņu viņam nevis turkam vai tev

O Otis 04.01.2020

''Pēc skaista vakarā jaungada koncerta operā'''... Tas brīdis kad cilvēks aiziet uz operu, bet pēc tam iet ēst kebabus... man kaut kā neiet kopā.

H Hanita 05.01.2020

Jo paareejaas eestuves bija ciet

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы