www.sudzibas.lv Turība Nepatikšanas

Turība - Nepatikšanas

Lilita ecētāja personāldaļas vadītāja zvanot man svešam cilvēkam uzdeva tādu jautājumu - vai es neesot dzērājs? Man vajadzēja teikt - jā. Uz tik nekaunīgu jautājumu tik nekaunīga atbilde, cienīta kundze tik augstu amatu tādus jautājumus nevajadzētu uzdot, manā darbā praksē 35 gados nav bijuši tādi gadījumi, kad mani atlaiž par par pārkāpumu, nu nezinu ko par tādu sievieti domāt nekādas taktikas, un tolerances, bet sēž tādā augstā Amatā, fui

25.09.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (2)

Good Intentions 25.09.2022

Kāds pūkains pat jautājumu tev nevar uzdot. Ej ārstēties, ja nevari pieņemt un atzīst savu problēmu. Pats pieteicies un pēctam apvainojies.

A Arturs Berzins 27.09.2022

Tādi jautājumi netiek uzdoti , tāpēc jau ir tāds pārbaudes laiks ,kur cilvēku pārbauda vai viņš dzer vai nedzer darba laikā,tāpēc tādi dūmi jautājumi ir netaktiski uzdot pilnīgi svešam cilvēkam tad jau prezidentam var uzrādīt vai tu dzeri darba laikā?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы