LV RU
www.sudzibas.lv TSC Serviss Slikts serviss

TSC Serviss - Slikts serviss

Garantijas remontam tika pieņemts telefons Huawei P20 ar ligzdas bojamu (slikti ladejas). Pieņemšanas laikā darbinieks veica apskati, pieņema ierici un teica ka 2 nedeļu laika tas tiks salabots. Pec 2 nedeļam zvanija jau cits servisa darbinieks teicot ka telefonam netiks veikts garantijas remonts jo tam ir neliels bojajums kameras stiklā kas liecina par to ka telefons ir kritis.

Pa cik sakumā telefons bija pieņemts ka nebojats, lemumam es nepiekritam un darbinieks teica ka noformes sudzibu kas talak tiks izskatita. Pagaja vel nedeļa, mana sudziba bija vienkarši noignorēta, nekads talaks izmeklejums nebija veikts un telefonu atsutija atpakaļ.

Neviens TSC servisa parstavjis ta arī nav paskaidrojis kāpēc telefons tika pieņemts ka nebojats sakumā un pec tam pekšņi palika par bojāto.

Telefons visu laiku bija turēts aizsargvaciņā

27.10.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (2)

MacBeton 27.10.2020

A tu pameklēji citus servisus?

T Taisnīgums99 27.10.2020

Ka nepamanija bojajumus, tas nenozime, ka jus tagad drikstat izkrapt no viniem remontu!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы