LV RU
www.sudzibas.lv Travel RSP Klusums no tūrfirmas par ceļojumiem

Travel RSP - Klusums no tūrfirmas par ceļojumiem

Travel Rsp piekopj starusa politiku un neatbild uz jautājumiem: "kas notiks ar ceļojumiem, kas paredzēti šogad jūnijā un jūlijā? " telefoniski, ne elektroniski.
Esmu daļēji apmaksājusi ceļojumu uz Itāliju un veikusi pilnu samaksu par ceļojumu uz horvātiju.

Manuprāt ļoti nekorekta rīcība nesniegt nekādus komentārus šajā Sakarā, arī mājas lapā pat šobrīd tiek piedāvāts iegādāties ceļojumu par izdevīgām cenām.

Velētos tomēr saprast, ko darīt, kā pārplānot savu atvaļinājumu šogad, vai varbūt ceļojumi tiks pārcelti uz nākamo gadu?

I

Комментарии (5)

L Lailailai 02.04.2020

Visdrīzāk firma, tāpat kā mēs visi, gaida 14.04, lai saprastu, kas notiek ar jūniju un jūliju.
Tas , protams, neattaisno viņu klusēšanu un atbildes nesniegšanu, tā nav korekta rīcība.

NeWVeL 02.04.2020

Vai nav saprotams? Var aizmirst par celojumu un naudu ari

J jolanta85 02.04.2020

Mani pārsteidz cilvēku stulbums. Man arī ir ceļojums uz Turciju, citā aģentūrā pirkts, izlidošana 05.jūlijs. Nu un... kā uzņēmums var zināt par jūniju un jūliju. Pagaidām skaidrs par periodu 14.aprīlis. Man pat kauns un neērti par tik tālu periodu raustīt savu aģentu...

BondsBonds 04.04.2020

Kādu ceļoju mu uz Itāliju? Itālijā pa ielām militāristi staigā, viss ir ciet. No Latvijas Lidmašīnas nelido. Kādu Horvātiju vēl. :d un kādu atbildi? 90 procenti darbinieku ir atlaisti u. Pārējie 10 procenti nezin kā viņi rēķinus nomaksās.

P Pēteris Josta 06.05.2020

Cilvēki ir pārāk slinki laikam, lai lasītu mājas lapas informāciju:)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы