LV RU
www.sudzibas.lv Transcom Slikts darba devējs

Transcom - Slikts darba devējs

Maksā minimālo algu, lai gan sola bonusus, kuri principā neeksistē, jo viņus nevar nopelnīt. Katrā darbinieka darbība mēģina atrast kļūdas, klausās sarunas, lai varētu atrast kur piekasīties un noņemt no algas. Visus laiku pieliek jaunus pienākumus, bet algas necel. Lai aizietu uz labierīcībām ir jāatprasās. Ja vēl iztērēji savu pārtraukumu 30 min uz 8 h, tad laid kaut bikses. Drausmīga vieta, neskatoties uz to, ka to pasniedz kā zelta bedri. Izmanto nabaga studentus. Arī Jēkabpilī ir filiāle.

09.10.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

S

Комментарии (3)

O Otis 09.10.2019

Kopš kura laika tie visi zvanu centri ir ''zelta bedres''?
Grūti atzīt ,ka darbs nav gluži priekš tevis, un tāpēc arī netiec klāt tiem bonusiem?

S Svetucis123 09.10.2019

Paldies dievam, jau 7 mēnešus tur nestrādāju, bet pa to laiku cik tur pavadīju neviens pie bonusiem netiek. Kkadi 3 punkti 20, tas nav nopietni. Iespējams 30 cilvēki visi tādi pajoli.

T Thatsme 13.11.2019

Interesanti. Strādāju šeit jau kādu laiku, bet es nezinu, kāda ir minimāla alga, šeit pelnu pieklājīgi. Es pat teiktu, ka labāk kā visas citas vietas, kur esmu strādājusi. Alga šeit patiešām atkarīga no darbinieka spējām un ieguldījuma. Ja Jūs nespējat darba devējam dot savu ieguldījumu, nav jābrīnās par sliktu algu. Tieši otrādi, jādomā cik sliktiem jābūt rezultātiem, lai saņemtu minimālo algu?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы