www.sudzibas.lv Topers Nemeklējiet tur darbu!!!

Topers sarkand. - Nemeklējiet tur darbu!!!

Tā teikt intensiivi mekleeju darbu-darbs saistiits ar auto virsbuuvju sagatavoshanu kraasoshanu, beidzot atradu Servisaa Topers Bukultu ielaa darbu vadiitaajs Alexandrs, teica ka vajag izmeegjinaajuma dienu vai divas, pastraadaat tad katra puse izlemshot kaa patika vai ir veerts turpinaat.Atnaacu saaku straadaat darbu iedeva protams taadu par kuru neviens ipashi prieciigs nebuutu, t.i. galvenokart sarezhgjiits.pabeidzu to 2 dienaas, darbu vadiitaajs teica ka izskataas viss ljoti labi esot apmierinaats lai braucu maajaas(lieta bija piektdien)pirmndien no riita sazvaniisimies.Piebilde!uz jautaajumu vai man par sho darbu samaksaas, atbilde bij ka par paarbaudes darbiem mees nemaksaajam, sho noriju un devos maajaas.No riita protams man nepazvaniija, zvanu pats alexandrs pacelj saka ka esot svariiga saruna ar Shefu lai paarzvanu taa bij 3 reizes :)beidzot uz 3 reizi saakaas saruna, saaka man staastiit kad es esmu labs kandidaats, labi darbs izdariits, ka esmu praktiski jau iekaartojies, bet biku jauzgaida nedeelja vai divas, kameer parakstiis jaunu liigumu ar klientiem.Kad paraxtiisim tad zvanam tev un tu brauc straadaat, sapratu ka esmu izmuljkjots, bet bij arii kaada ceriibinja.Pagaaja meenesis- katru dienu mekleeju sev liidziigu darbu un luuk!skatos kaarteejais sludinaajums no Toppera tas pats teksts foto un tel.numurs .Tauta uzmanieties!!!Tur nav vakanses, meklee lohus lai uz vinju reekjina vareetu padariit sarezhgjiitus nepatiikamus darbus kaa arii naudinja nepatraucees>Paldies ja lasiijaat!

O

Комментарии (8)

B BIGs 04.02.2011

Paldies par informāciju!

Z Zinaida 04.02.2011

A mozet bitj Tripers?

L LOLIS 04.02.2011

SUDZIES TAUTAS BALSI, BEZ TABU UN VISUR KUR VAR

E Elīza 28.03.2011

Pilnīgi nepiekrītu tevis teiktajam. Mans vīrs tur jau strādā kādu laiku un zini...viss ir kārtībā...ir gan darba līgums, gan laba attieksme, gan darbs :)

N nīdēja 21.08.2011

Divas reizes sakarā ar mašīnas apdrošināšu biju šajā servisā. un NEKAD negribu tur vairs atgriezties un arī citiem neiesaku!!
Pirmajā reizē vajadzēja salabot sānskata spoguli, ko pa nakti k-kādi urļiki bija centušies paņemt līdz, bet nebija izdevies un spogulis burtiski karājās. OK darbu izdarīja, bet, kad izņēmu mašīnu no servisa, bija jāsamaksā 50 Ls (apdrošinātāja noteiktā pašriska summa). Lieki piebilst, ka bez čekiem, jo viss atkal "paliekot" jau minētajiem apdrošinātājiem. Pēc nepilna mēneša atnāk vēstule, ka remonta izmaksas bijušas - 30 Ls. Nu neko, mūsdienās katrs izdzīvo, kā māk :P

Otrajā reizē steidzami vajadzēja pieskrūvēt aizmugurējo bamperu. Viss bija labi, kamēr neizbraucu no servisa. Braucot dzirdu, ka kaut kas klab.. uz ielas, blakus mašīnās cilvēki māj ar rokām, lai braucu malā. (paldies viņiem!!). Izrādās servisa puiši laikam trennējuši savas iemaņas grozot riteņus un vācot metālu :P 4 skrūvju vietā ritenis piestiprināts tikai ar 2, turklāt viena no tām arī jau nāk vaļā!
Atgriezos servisā, lieki piebilst, ka savu vainu viņi tur nesaskatīja, bet tomēr kā EXTRU - vainu novērsa bez maksas. OK, nezinu vai tas ir vai nav profesionāla servisa uzdevums - paziņot auto īpašniekam, ka mašīnai ir redzama problēma, bet tā kā uz ceļa nosisties nevēlos, tad vēlreiz

IESAKU UZ ŠO SERVISU NEBRAUKT UN NEUZĶERTIES !

V Varbūt 21.08.2011

Varbūt Tripers Sarkanādainais?

S scandal616 13.04.2016

Sveiki visiem.
Nepatīkami sanāca purvciema Topers autoservisa,nesen biju mainīt riepas uz vasaras.
Virsū bija knapi pusziemu brauktas JAUNAS Humko riepas,cena ap 350eiro par visam četrām.
nomainot riepas,pēc kādām divam dienām konstatēju ka manu riepu vietā bagāžniekā atrodas pa visam citas,ja nebūtu vajadzība atbrīvot bagāžnieku no ziemenēm nezinu kad būtu piefiksējis ka esmu palicis bez savām riepām.
Manu vietā maisos atradās pavisam citas kaut kādas Ukraiņu ražojuma kas maksā ap 40eiro viena (neta atradu cenu) un arī diezgan nobrauktas.
Aizbraucu uz servisu,bet tur mani pataisa par muļķi ka tā nevarot būt ka es kaut ko jaucot.
Kā varu jaukt kaut ko ja pats vēl veikalā ziemenes izvēlējos.
Servisa darbiniekiem liku sazināties ar veikalu kur pirku,lai apstiprinātu manu teikto,jo veikala datubāze mans pirkums bija.
Bet pat to viņi nav izdarijuši.
stulba sajūta ka pataisa par muļķi.
Ja ir iespēja tajā servisā nerādaties.

proverka777 22.08.2017

aga vii visu laiku mekle it ka darbiniekus :D attieksme loti slikta

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы