LV RU
www.sudzibas.lv T.N.Rozalinde SIA Krāpšana sevišķi lielos apmēros

T.N.Rozalinde SIA - Krāpšana sevišķi lielos apmēros

Sūdzība
brīdinājums! Visiem veikala”Pus12” (sia “t. N. Rozalinde”) esošajiem un potenciālajiem pircējiem!
Esmu vīlusies!
12.06.2020. Veikalā “Pus12” (Sia “T. N. Rozalinde”, Murmuižas 14A, Valmiera) , Ogrē, tirdzniecības centrā ‘’Dauga’’ Rīgas iela 23, nopirku sulu spiedi ar mazu ātrumu - midea mj-js2007, 149,98 eiro (čeks nr. 00019372) .
Foto:

pārdevēji, kas laipni piedāvāja sulu spiedi, kā pašu piemērotāko cietu dārzeņu apstrādei, un apgalvoja, kā teicamu izstrādājumu. Visu parādīja, izskaidroja, sulu spiedi izjauca, salika un man bija jāizdara tas pats. Biju gandarīta. Bet!
17.06. Sulu spiedes filtram atlūza plastmasas elements, kurš nodrošina filtra darbību.
Foto:

nodevu veikalā 17.06.2020. Remontam. Sulu spiede tika aizsūtīta uz servisu Valmierā. Būšot 25.06. Atpakaļ. Es gan teicu, ka tas nav labojams, tas ir brāķis. Veikala darbiniece mierināja, viss būšot labi. 30.06. Servisa darbinieks, man zvanīja pa telefonu (priekšā nestādījās) un paziņoja, ka es esmu devusi sulu spiedi trešajai personai un tā spiedusi neatļautus produktus. Manus iebildumus, ka tas nav iespējams, neņēma vērā (bērni lieli, dzīvoju viena) .
Vārdu sakot - pati vainīga, naudu atpakaļ nemaz necerot atgūt un sūdzēties arī lai nemaz nemēģinu!
Tiku pazemota un apmelota!
Ieteikums - neiepērcieties veikalā Pus12!

Комментарии (3)

vards_uzvards 09.07.2020

Variet veikt neatkariga eksperta vertejumu un iesniegumu PTAC.

I Ināra Pumpase 09.07.2020

Lūgums- vai Jums ir zināms neatkarīgs eksperts? Esmu vairākas dienas veltījusi eksperta meklējumos. Diemžēl visi iesaka dotā veikala (PUS12) servisu. Iesniegums PTAC noteikti būs, pieñem 2x nedēłā.

ramona 09.07.2020

Seviški lieli apmēri. Sasmējos!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы