LV RU
www.sudzibas.lv tc Valleta Krāpšana ar saldumu automātu

tc Valleta - Krāpšana ar saldumu automātu

Tc valleta 1 stāvā atrodas saldumu automāts kur samaksājot 2,50€ vajadzētu saņemt 5dažādu veidu konfektes. Pirmajā reizē sabira viena veida konfektes, otrajā reizē trauciņā bija tikai 3! Tā paša veida konfektes. Protams ka pēc pirmās krāpšanas epizodes man nevajadzēja maksāt vēlreiz, bet to aparātu nevar saprast. Ilgi skan briesmīgas skaņas pa visu tc un nevar zināt vai ir samaksājies vai nē, tāpēc pieliku karti otru reizi.
Ar pašu pārdevēju sazinājos bet saņēmu tukšu solījumu naudu saņemt uz kontu (kas laikam bija tikai veids kā uzzināt manu vārdu) .
Bet šoreiz interesē kāpēc pats tc valleta sadarbojas ar šiem krāpniekiem. Piegāju pie tc informācijas stenda un pateicu lai uzliek zīmi ka aparāts nedarbojas uz ko darbiniece ar smīnu sejā atbildēja ka to izdarīs, bet varēja redzēt ka melo un nopratu ka tā notiek bieži.

A

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы