www.sudzibas.lv Talsu Veselības Centrs - Ildze Ezerniece Krāpšana, sava darba neizpratne. Slims cilvēks

Talsu Veselības Centrs - Ildze Ezerniece - Krāpšana, sava darba neizpratne. Slims cilvēks

Gribēju pabrīdināt par Krāpšanas mēģinājumu. Šis cilvēks prasa no pacienta kaut kādas mistiskas apmaksas par izmeklējumiem. Runā pavisam jocīgas lietas. Īsti pati nesaprot ko runā.. Nosaukā pacientu un nosauc par meli, kavē darbu vairākas stundas. Savu darbu dara neprofesionāli, uz jautājumiem nezin ko atbildēt. Neieteikt nekad doties pie Neiroloģes Ildzes Ezernieces.

Комментарии (2)

T tainsīgatiesa 09.03.2023

Ļoti ļoti ticama sūdzība. He he he

V valdistilts 23.04.2024

Uz darbu neirodas laikā. Ierašanās laiku neviens nevar prognozēt. To visi zina. Sieviete pieteica vizīti no paša rīta tikai tādēļ, lai nenokavētu pēdējo autobusu 16:00, jo iepriekš tā ir noticis, kad pieraksts bija pa dienu.
Ģimenes ārsta izrakstu nelasa un neizprot. Tajā lūgts, lai pacientam izraksta nosūtījumu uz magnētisko rezonansi. Ezerniece grib rakstīt nosūtījumu uz datortomogrāfiju, ko var izrakstīt pats ģimenes ārsts. Kad pacients izskaidro, ka nosūtījums nepieciešams uz MR, Ezerniece izraksta 2 nosūtījumus, vienu nepieciešamo un otru kakla skriemeļiem, ar ko pacientam nav problēmas. Uz jautājumu, kādēļ vajadzīgs nosūtījums MR kakla skriemeļiem Ezerniece atbild: ''Jūs sūdzaties, es izrakstu nosūtījumu''. Atbildē ģimenes ārstam raksta savārstījumus un melus par veselības stāvokli, kas vispār nav saistīts ar pacienta slimību un nav neirologa kompetencē. Neizprot savu darbu un nesaprot savu lomu pacienta un slimnieka attiecībās. Šī ir tikai daļa.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы