www.sudzibas.lv Strawberries.lv Slikta attieksme pret darbiniekiem

Strawberries.lv - Slikta attieksme pret darbiniekiem

Lai ko darītu, neiesaku izvēlēties šo uzņēmumu kā darba vietu! Darbinieki mainās kā zeķes. Attieksme pazemojoša, kā pret vergu. Liek tirgot vecas ogas un melot klientiem. Veic videonovērošanu, lai kontrolētu darbiniekus, zvana pēc katra sīkuma, kliedz. Daļa vadības pārstāvju uzskata, ka var teikt un rīkoties, kā vien vēlas, taču darbinieki nevar pateikt gandrīz neko. Nelieli ierosinājumi un ieteikumi netiek ņemti vērā, ja vien jau nav paši par to iedomājušies. "mums ir liela pieredze, nemāciet dzīvot. " no kļūdām nemācās un paliek arvien trakāk. Svaru neprecizitātes dēļ pārdevēji cieš, jo svaru starpības atvelk no algas pat tad, ja kasē viss precīzi. Bonusus atņem par to, ka nepiekrīti vadības viedoklim vai centies paskaidrot situāciju, jo tā tiek uzskatīta par sliktu attieksmi pret darbu, pat tad, ja centies labi strādāt.

14.05.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

P

Комментарии (4)

Life_is_life 14.05.2021

Un ka sauc to vadibu un vadibas parstavjus?

P peluks. 14.05.2021

Es savas anonimitātes un privātuma nolūkos vārdus nesaukšu, bet precizēšu, ka visvairāk šī attieksme nāk no uzņēmuma īpašniekiem.

S SapnīC 17.05.2021

Kā izrādās, šī firma veic ne tikai video novērošanu, bet arī noklausās. Vai tas mūsu valstī ir atļauts? Tā vien šķiet, ka tiek pārkāptas cilvēktiesības!

P peluks. 17.05.2021

Palabošu - tiek pārkāpts datu aizsardzības likums

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы