Stilīgi apavi - Slikts serviss

Ļoti slikts serviss. Internetā pasniedz live tiešraides, izsmej, nespēj cilvēcīgi atbildēt uz klientu jautājumiem. Tiešraides vada meitenes kuras nespēj nopietni parādīt apavus, ķircina fonā, aprunā live skatītājus. Arī apavu kvalitāte nav tā labākā, 1 mēnesi max var nostaigāt, ilgāk nē. Arī atgriezt apavus ir kaut kas nereāls.
Neiesaku atbalstīt un ko iegādāties no šī uzņēmuma!

23.08.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

S

Комментарии (2)

H hg45 05.01.2024

Pilnībā piekrītu! Par čeku neviens nedomā, kamēr pats nepajautā. Uzreiz iet prom no kases, iedodot maisiņu pircējam ar apaviem. Šķiet šim kantorim jāuzsūta pārbaudes. Šis veikals bija pats pēdējais manā sarakstā, kad diemžēl visu pilsētu izstaigājot, neko citu neatradu. Live video tiktokā arī bloķē, kad sāk komentāros runāt par šo tēmu. Nevis pieklājīgi atbildēt un izdomāt kādu attaisnojumu, bet gan izsmiet cilvēkus.. līmenis. Lai “veicas” biznesā! 🤭

P Prikoļna 27.05.2024

Esmu redzējusi Stilīgo apavu tiešraides, parasti tieši tie kuri sēž aiz ekrāniem, raksta meitenēm aizvainojošas komentārus, par izskatu, runāšanas veidu, un bieži vien komentāri nemaz nav par apaviem. Meitenes normāli atbild tādiem heiteriem, arī viņas ir cilvēki. Un drīkst paust savu viedokli, tāpatās kā tie kuri slēpjas zem viltus profiliem. Bet meitenes ir īstas un to uztver viegli. Malacītes.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы