www.sudzibas.lv Starptautiskais ledus skulptūru festivāls Ļoti slikts serviss, neapdomāta organizācija

Ledus skulptūru festivāls Jelgavā 2017 - Ļoti slikts serviss, neapdomāta organizācija

Pirmkārt domāju ka tik lielam interesentu pieplūdumam šādam pasākumam Pasta sala nav piemērota! Ja cilvēki maksā naudu, tad jābūt iespējai arī skulptūras apskatīt! Sestdien 11. februāra vakarā tādas iespējas praktiski nebija, jo sevišķi lielās skulptūras teltī! Lai tiktu teltī, rindā jāstāv 3 stundas! Pašvaldības policija izrādīja savu nespēju tikt galā ar pūli, kas draudēja apgāzt aizžogojumu un samīt cilvēkus, visu laiku gar malu un arī pie ieejas teltī lielā daudzumā tika ielaisti bezrindnieki! Tādu ''bardaku'' es neatceros!

Z

Комментарии (2)

N Nika 13.02.2017

Pilnigi piekriitu. Biju pirmo reizi un pēdējo. Rindas visur, saprotu, ka peec biļetēm, bet kad vēl jāsalst rindā lai redzētu skulptūras kuras pasleeptas aiz źoga un plēvēm. Fui, pretīgi.

G Gr 17.02.2017

Ahahah,nav ko ar savu resnu pēcpusi vandīties pa mūsu pilsētu:D Varēja arī nākamajä dienā atnākt.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы