LV RU
www.sudzibas.lv Stacionārs Gaiļezers Nav iespejams sazvanit un pierakstities uz izmeklejumu

Stacionārs Gaiļezers - Nav iespejams sazvanit un pierakstities uz izmeklejumu

Vai kādam vispār izdodas sazvanīt un pieteikties uz izmeklējumu?
Jau kuro dienu to nav iespējams izdarīt. Ik pēc 37 minūtēm gaidīšanas režīmā atslēdzas telefona līnija. Automātiskā balss ierakstījums vēsta, visi operatori aizņemti. Lūdzu uzgaidiet. Gaidīšanas laiks var sasniegt 15 minūtes un tā bezgalīgi. Pēc 37 minūtēm atslēdzas un vari zvanīt no jauna un viss tas pats... Pieteikuma anketa aizpildīta jau sen - arī neviens neatzvana. Kas notiek?

K

Комментарии (4)

T TavaMamma 08.05.2019

Ja es redzētu ka numurs gaidījis uz līnijas 37 minūtes , es ar neatzvanītu.

L Laika smiltis 08.05.2019

Nu nezinu...Uz e-pastiem atbild - gan gadījumā kad aizpildīta veidlapa, gan arī tad, ja rakstīts uz infocentru. Vai nu zvana vai elektroniski. Bet piekrītu - sazvanīt praktiski ir neiespējami - ne Gaiļus, ne Stradiņus.

davfreim 08.05.2019

Tas ir tikai loģiski, jo uz tiem Nr zvana entie cilvēki, ne tikai lai vienkārši pierakstītos, bet jautā jebkādus jautājumus, kuri vien ienāk prātā, operātori tik cik ir tik ir, tāpēc priekškam zvanīt? Pierakstieties elektroniski un viss.

S Smaidinh 09.05.2019

Tas ir visas iestades taa

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы