Stacionārs Gaiļezers - Ārstu nolaidìba

Malts laika ar taksi aizbraucu uz Gaiļezeru ar infarkta pazīmēm iegaju iekšā meitene dežurantei izstāstīja par manu slikto stāvokli galvas reboņu bezspeks sirds sāpes sausā mutē un tt ieveda iekšā pie tāda kā info centrā kur lūdzu iedot/pardot zāles sirdij uz ko nosmējās un teica lai gaidu rindā kad sapratu kā paliek ar vien sliktāk un tūlīt jau nokritišu palīdzu otreiz jau citai masiai jā nevar iedot tad lai pārdod uz ko atbildeja lai gaidu rindā... saprotot ka nekādas palīdzības nebūs un 3 māsiņām kas atradas tur par to vienkārši nāca smiekli parādīju kur ir izeja un nācās atkal kāpt taksi ar cerību kā nemiršu un pietiks spēkā tikt līdz aptiekai! ne cilveciskuma ne lidzjutibas pat elementāri pajautāt kā jūtos ... saprotu ka nerunāju ar ārstiem bet tāpat pat māsiņām ir jāpilda savi pienakumi un jāpalīdz nevis jāstāv un jārunā par par puišiem! interesanti jā es izejot no gaiļezera būtu nokritis ar infarktu kurš būtu vainojams pie tā ?jā es vairākas reizes lūdzos lai elementāri iedod karvalolu vai kautko tādu... paldies dievam tiku līdz aptiekai un nu jau devos uz stradiņiem kur ārsti bij šokā par šādu atiekami. manuprāt šādu personālu ir jāatlaiž no darba.

Комментарии (3)

Sigita Bronze 16.02.2018

Autore pārspīlē. Ja būtu tik slikti, nevarētu tik vienkārši taxi izsaukt. Izklausās pēc parastās "pohmelas".

B Bendzamins Franklins 25.02.2018

Tieši tādas kā tu, tur strādā. Ne tu biji ar mani ne tu redzēji un ne tev spriest par manu tā brīža stāvokli. taksifaja uzspiežot 1 pogu izsaucās taksis tā starp citu. un man izglāba tikai saprotošs taksists kurš negribēja lai nomirstu mašīnā un brauca pāri 100km/h un arī tas ka līdz bija mana meitene kas man daudz palīdzēja pieturot lai nenokritu... un es esmu Puisis tātad autors izlasa virspuseji un spriež cerams tev nenāksies pārspīlēt ar tādām lietām.

G gesta_non_verba 06.02.2021

Apvaino autoru par "pohmelas". Šādu vajag no darba ar steigu atlaist! Lai iet uz bezdarbniekiem un mācās. Diemžēl Gaiļezers ir pēdējā vieta, kur vairums gribētu nokļūt. Slimnīca nav prestiža tieši šādu algotu pazemotāju dēļ.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы