www.sudzibas.lv Stacionārs Gaiļezers Gastroenteroloģe D.Lisova

Gaiļezers Stacionārs - Gastroenteroloģe D.Lisova

Vēlējos paust sašutumu par šīs dakteres neprofesionalitāti un attieksmi pret pacientiem. Sāksim ar to, ka ārstējoties pie šīs dakteres 8 dienas, kuru laikā tika veiktas vairākas izmeklēšanas, tajā skaitā ar kolonoskopiju. Kolonoskopijas laikā tika noteikta diagnoze, kuru Dr. Lisova nekādi nespēja sagremot un spītīgi turējās pie savas noteiktās, pat neskatoties uz to, ka viņas noteiktās diagnozes slimību simptomi manā gadījumā bija tikai viena sāpes vēderā. Viņa neskaitāmas reizes gribēja man iegalvot, ka man ir tādi simptomi, kādi viņai vajadzīgi, un, kad iebildu, ka man tādu nav viņa tik nosmīnēja un pārvaicāja- vai tiešām. Veicot pārbaudes, izrādījās- un kāds pārsteigums- man bija tomēr taisnība. Šausmas pārņem, ja ir jāārstējas pie šāda daktera, kurš neieklausās pacienta stāstītajā, par viņa izjutām, bet gan stūrgalvīgi cenšas pierādīt savas kļūdainās diagnozes pareizību.
Ja vien ir iespēja metiet līkumu Gaiļezera D.Lisovai.

S

Комментарии (11)

S Svetlana 18.02.2011

A ja bi hotela vstupitsja za dr.Lisovu...Ja okolo 2-h let mu4alasj, bilo o4enj ploho, niodin vra4(specialist)nesmog mne objasnitj, 4to so mnoj, hotja sdelali prakti4eski vse nuznie i nenuzne obsledovanija, analizi, poka nepopala po slu4ainoste k dr.Lisove...O4enj ej dovoljna!!!SPASIBO!!!

S sūdumuša 20.02.2011

Man arī dr. Lisova patika gan kā speciālists, gan kā cilvēks.

A atklatiba 21.04.2011

"Šausmas pārņem, ja ir jāārstējas pie šāda daktera, kurš neieklausās pacienta stāstītajā, par viņa izjutām, bet gan stūrgalvīgi cenšas pierādīt savas kļūdainās diagnozes pareizību."

Ārstu, kas uzstāda kļūdainu diagnozi ir daudz, esmu ar to saskāries. Ja vēl tam notic un sāc ārstēšanos, hroniska neārstējama un ļoti sāpoša kaite garantēta. Ar šādu paviršu pieeju pacientam ārsti zaudē cilvēku acīs uzticību.

B Beta 17.11.2014

Te ir tikai situācijas viena puse un tāpēc grūti spriest kāpēc šāda situācija radās. Bet man ir bijis tas gods sastapt dr.Lisovu un jāsaka, ka ir pierādījies, ka viņa ir ļoti zinoša un profesionāla daktere. Vienīgi sākotnēji likās atturīga, vēsa (bet tas nav noziegums), bet tajā pašā laikā viņa ir ļoti rūpīga, kādai vecākai kundzītei, kurai nenāca radinieki un bija nepieciešams onkologs, kad izrakstīsies no slimnīcas, daktere pati bija jau pierakstījusi šo kundzi (jo ticamība, ka slimniece pati to izdarīs bija maza) un vairākas reizes sievietei to atgādināja.
Bet nu, protams, var gadīties kļūdas arī labākajiem.

N Natakot 09.11.2020

Pilnīgi Jums piekrītu. Nezinu ko darītu bez viņas. Ļoti zinoša un profesionālā, pedantiska. Kamēr nepsiecinājas par diagnozi, nerakstīja ar no slimnīcas neskatoties uz grūtu cituaciju ar vietām un personālu dēļ Covid. Un pēc tam pati pierakstīja mani uz ambulatori izmeklējumi pēc valsts apmaksu un bez gaidīšanas. Tādu attieksmi pret pacientu ne vienmēr var satikt.. Tiešām paveicās ar šo ārstu. Lai Dieviņ dot viņai daudz veselības un izturības.

S Sabina Dranova 28.12.2016

Viena no labākām dakterēm, ko esmu satikusi. Tiešām neatkāpjās kamēr neizslēdz visu iespējamo un patiešām cenšās palīdzēt. Ļoti laba!

L le_ciel_est_gris 27.10.2020

Pilnīgi piekrītu autorām. Man arī meģināja iestastīt, ka man ir labi. Un sāpes nevis vēderā, bet mugurā. Man iur nopietna diagnoze un katru reizi, kad nāca pie manis mēģināja iestāstīt man, ka es jūtos. Beigu beigas pateica, ka es slikti centos uztūrēt lābsajūtu. Bingo t.s. dr.Lisova!

G gesta_non_verba 06.02.2021

Īsi sakot, Diāna Lisova - tā jau nav ārste! Centās man uzspiest savas idejas par manu slimību. Tikai notērēja man laiku nevajadzīgās diskusijās, jo beigās izrādījās, ka cita diagnoze bija. Aicinu pie viņas neiet. Viņa nav nedz kompetenta medicīnā, nedz gudra komunikācijā.

L le_ciel_est_gris 06.02.2021

Jā, pie komunikācijas viņai ir gan jāpiestrādā!

S Simoni 21.03.2021

Māris.Ļoti laba un zinoša daktere.Paldies viņai par ārstēšanu!

N Netaarma 04.08.2021

Šodien, savos 55 gados, pirmo reizi biju gastroenterologa. Labi, ka izvēlējos šo ārsti. Zinoša, uzmanīgi mani izmeklēja. Paldies.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы