LV RU
www.sudzibas.lv SportsDirect Atsauksme par nepatīkamo darba pieredzi.

Sportsdirect - Atsauksme par nepatīkamo darba pieredzi.

1. Neprofesionāla attieksme no vadītājas vietnieces veikalā. Strādā tur jauna gaišmataina vadītājas vietniece, kura nevis iedziļinās problēmās un meklē iespējamos atrisinājumus, bet meklē vainīgos darbiniekos un protams izmanto saskarsmē nepatīkamu toni. Visus cilvēkus nevar vērtēt pēc viena slikta gadījuma kaut kad pagātnē.
Lūdzu sportland vadība nodrošiniet šiem pirmā līmeņa vadītājiem psihologu vai apmācības personāla vadībā viņi tomēr ir pirmā vadības persona ar ko saskaras darbinieks.
2. Salabojiet darba inventāru, ja jums viss darbs tiek organizēts caur rācījām tad parūpējieties, lai tās darbojas nevis darbieniekam izsniedz 3 rācijas un visas kaut kādā veidā sabojātas (2 gb pogas iesprūdūšas, 2gb ar līmlenti turas kopā, 1gb vispār neuztver)
3. Sakārtojiet mācības procesu jaunajiem darbiniekiem. Nav normāli, ka pirmajā dienā liekat uzreiz strādāt pie kases pildīt kaut kādiem citiem darbiniekiem kaut kādus payrollus. Darbieniekam sākot darbu ir jāiepazīstas ar preci, ko tas tirgo un kur tā vismaz atrodas, jo klienti nāk jūsu veikalā pie kases uzreiz lai uzzinātu kur ir viņiem intresējoša prece.
4. Nodrošiniet veikalā vēl kādus stendus apģērbam, jums apģērbs ir sagrūsts pakaramais virs pakaramā nav iespējams pat apskatīt klientam apģērbu, jo neiespējami to izņemt, bet pārdevējam kam jākārto šie stendi ir fiziski grūti ielikt attiecīgos izmērus pie attiecīgā modeļa. Ja vēlaties kārtību veikalā iesaku padomāt. Veiksmi jums!

05.11.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

E

Комментарии (2)

A Anita Bramane 03.06.2019
Slikta kvalitāte

Labdien.Gribēju teikt par sliktu kvalitāti.28.aprilī iegădājos Rebook botas un uz šo dienu viena kāja gaiśāka par otru.Biju labākās domās par šo veikalu.Nezinu ko tagad darīt vai nest uz veikalu .cena 48.eiro.

I IvansPamuts 17.11.2019

Pilnīgi nepamatoti apsūdzējumi.
"Nav normāli, ka pirmajā dienā liekat uzreiz strādāt pie kases pildīt kaut kādiem citiem darbiniekiem kaut kādus payrollus." Kā lai šo saprot citi cilvēki? Kur ir paskaidrojums kas tas ir utml. Pēc visa izlasītā ir skaidrs viens, ka nostrādāts ir ne vairāk kā nedēļa un pateicoties nepietiekošai kopējā darba pieredzei, nav izturēta kritika par nepaveikto darbu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы