LV RU

Song Wash - Bojājumi!

Vakar 25.02.20. Biju aizvedis mašīnu uz song wash mazgātuvi. Reāli saņēmu mašīnu ar saskrāpētu motora pārsegu, kreisās puses spārnu un pat pamanījās sašvīkāt vējstiklu! Vienkārši vtf? Biju pieteicis roku mazgāšanas veidu, speciāli, jo nodomāju ka ar automātu saskrāpēs auto, bet še ku reku tev nu bija! Pieredze, vairs nebraukt uz Song Wash mazgātuvi!

26.02.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

An

Комментарии (7)

Tu Turkey901 26.02.2020

Gan jau auto jau bija paskrāpēts zem netīrumiem, bieži vien nesen nopirktam lietotam auto švīkas būs aizpulētas ar īpašu pastu/ vasku pirms pārdošanas, taču ar laiku tas nomazgājas.

Beržot ar lupatu, sūkli vai papīru nevar Jums tur neko saskrāpēt, jo sākotnēji visi raupjie gruži kā smiltis, utt. tiek ar augstspiediena mazgātāju noskaloti!

An Andis88 26.02.2020

Mašīna īpašumā ir jau trīs gadus! Un pārzinu katru švīku! A/m mazgāju vienā citā mazgātuvē un arī ar bituma noņemēju! Katru gadu to attīra no bituma! Vienmēr pēc mazgāšanas rūpīgi ar telefona lukturīti apstaigāju A/M! Nevienas švīkas! Bet pēc jums pat nevajadzēja lukturīti! tā saucamā tava pasta tur nav un nav bijusi!
Riebjās tās atrunas! Uz carbonschwarz 416 krāsu to nevar nepamanīt! Nožēloju savu ideju mazgāt A/M pie jums! Un noteikti neieteikšu arī saviem draugiem to darīt!

Tu Turkey901 26.02.2020

Jūs, laikam, ar sevi aizvadat sarunu?!
Negribētu es, lai šādi klienti ar lukturīti iegriestos manā automazgātuvē, ja man tāda būtu, ir taču zināms, ka roku mojkās strādā rajonu padibenes, neviens cits tik briesmīgos apstākļos neies strādāt un gandēt sev veselību - liels mitrums, slapjas kājas un apģērbs, auksti, plaušām un organismam nelabvēlīgi apstākļi.

An Andis88 26.02.2020

Atbildēju uz tavu gudro komentāru! Tas arī Viss!
Vismaz zinu ka pēc šī varianta ar lukturīti pārbaudot A/M vairs song wash neiegriezīšos!
Tu droši vari vest savu A/M vai riteni vai sazin ko!
Nesaprotu vsp ko Tu atbildēju uz šo rakstu!
Tev tas nebija domāts!
Visu labu Tev!

Tu Turkey901 26.02.2020

Jūs pie manis vērsāties kā pie automazgātuves vadības, vainojāt mani nekvalitatīvā pakalpojumā, tāpēc arīradās jautājums ar šādu uzrunu.
Arī Tev visu labāko!

Vi VilnisBanga 27.02.2020

Nu te laikam neko neatrisināsi. Vai nu kāds īpaši nevīžīgi strādā, vai arī aizbrauci ar švīkām, tad uzrakstīji sūdzību ar cerību, ka sanāks, kā filmās, ka salabo, lai tikai nebojā kompānijas tēlu. :D Tas nav uzbrauciens nevienam, tikai saku, ka šo pierādīt ir nereāli.

An Andis88 27.02.2020

Tieši tā! Tāpēc arī negāju tērēt savu laiku un nervus! Nedomāju ka ļautu viņiem tās švīkas izlabot!
Mans mērķis ir pabrīdināt citus!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы