Solution 4 - Krāpšana

Vēlējos izveidot savu biznesu, nauda bija, bet īsti kādu biznesu attīstīt nevarēju izdomāt tāpēc nolēmu griesties - kā krāpnieks Miks Tomas apgalvoja - "pie profesionāļiem, kuri palīdzējuši atvērt ļoti daudzus veiksmīgus uzņēmumus... ", un iegūtu juridiskās konsultācijas kā arī juridiskos pakalpojumus biznesa attīstīšanai. Par šiem pakalpojumiem m. Tomass atsūtīja 423.50 eur lielu rēķinu, kurš bija jāapmaksā 5 dienu laikā, samaksāju rēķinu uzreiz, jo par rēķina neapmaksāšanu termiņā pakalpojumu saņēmējs maksā pakalpojumu sniedzējam līgumsodu 0,5% apmērā par katru rēķina apmaksas kavējuma dienu.
Diemžēl juridiskos pakalpojumus biznesa attīstīšanai tā arī no viņa nesaņēmu, visu laiku atrunājās ar to ka neesot laika, pārāk daudz darba utt. , beigās ignorēja manus zvanus un ziņas.
Tiešām neiteiktu izmantot viņa pakalpojumus.

Комментарии (3)

L Lepnais Meness 13.07.2017

Tagad ir pilns visādu juridisko krāpnieku.
Reģistrē uzņēmumus un sauc sevi par juristiem.

C critical thinker 13.07.2017

Tā bija pamācība, kā neuzrauties...

C CastorTroy 14.07.2017

Tieši tā, pirmo mācību viņš tev sniedza, tā Tev izmaksāja 423.50 eiro, bet toties tev tagad ir biznesa pieredze!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы